Eşya Dolabı
Hırka Modelleri
13 Kasım 2015
Şerife Narin

Hırka Modelleri

  Malum kış ayları kat kat giyinmek durumun da kalıyoruz. Kendinizin modacısı olup hırka modelleri tasarlamak istemez miydiniz? Bunun için...

 

Malum kış ayları kat kat giyinmek durumun da kalıyoruz. Kendinizin modacısı olup hırka modelleri tasarlamak istemez miydiniz? Bunun için sahip olmanız gereken tek şey hayal dünyanız. Muhteşem bir terzi olmanıza gerek yok. Yine de ben hazır giyimden yanayım zaten vaktim de yok diyor iseniz, 2015 hırka modelleri özellikle sonbahar ayların da dikkat çekmeye başladı. Yırtığı makul olan, jean lar ile salaş hırkaların uyumu beğenimizi kazandı. Abartı olmayan takılar eşliğin de kullanır ve bir bütün oluşturursanız, her ortama uyum sağlayabilirsiniz. Uzun hırkalar ve büyük cepler ayrıca bol kol hatları bu sene trend listesinin başın da yer alıyor. Alt kısmı püsküllü, kuşak modelli olanları daha süslü bir görünüm için şart gibi. Renk olarak gri, kahve, kırmızı, uçuk pembe tonları çok satanlar arasında. Boğazlı, kolsuz uzun hırkaları her şekilde kullanabilirsiniz. Evet, içine bir gömlek bile giyebilirsiniz.

Koyu renk hırkalarınızın içine neon renklerde veya açık renkler de bluzlar, gömlekler seçmelisiniz. Geçtiğimiz seneler ile bu senenin tendleri arasın da radikal geçişler söz konusu. Çiçek desenli, kelebek desenli, yapboz u andıran modelleri ise tarzı farklı olan hanımların tercihi. Beyler için ise düğmeli yaka kısmı daha dik ya da deri detaylı olanları mevcut. Yelek ile hırkanın birleşimi modeller 2015 kışın da size çok yakışacak. Geziniz, bakınız, size yakışandan da asla vazgeçmeyiniz.

Hırka Modelleri Resimleri

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012