Skip to main content

Hızlı Yağ Yakıcı Diyet Listesi

Hızlı yağ yakıcı diyet listeleri kısa süre içinde kilolarınızdan kurtulmanızı amaçlamaktadır. Sağlıklı besinlerle yapılan hızlı yağ yakıcı diyet listeleri rutin şekilde bağlı kalındığında çok daha iyi sonuçlar verir.

1- Özel Yağ Yakıcı Kür Tarifi 

Özel yağ yakıcı kür tarifinde greyfurt kullanılmaktadır. 1 tane greyfurt suyu, ceviz ebatında kök zencefil ve yarım dal şeklindeki maydanoz karıştırılarak blendırda ezilir. Ardından içilir. Bu karışımda greyfurt yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Greyfurt suyunun ilaçlarla bir arada kullanılması kesinlikle yasaktır.

diyet_50d53910-a60c-45dc-8e18-4db1fb7c1a65_1

2- Özel Yağ Yakan ve Zayıflatan Formül 

Özel yağ yakan diyet listesinde limon başroldedir. Bir çay bardağı ölçüsünde limon suyu, 2 tatlı kaşığı su, 2 çay kaşığı bal ve 1 çay kaşığı kadar tarçın karıştırılır. Bu malzemeler gün içinde iki defa içilir. Zayıflatıcı etkiye sahiptir. Kullandığınız rutin ilaçlar varsa bu formülü uygulamadan önce doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

istediginiz-vucut-olculerinde-olmak-cok-kolay-5362039

3- 1 Günlük Yağ Yakıcı Diyet Listesi 

Sabah Kahvaltısı; fındık ezmesi ekmek üzerinde tüketilebilir. Soda üzerine limon sıkılarak tüketilir. Limon diyetlerde özellikle de sabah vakitlerinde faydalıdır.
Öğle yemeği; içine limon sıkılmış vaziyette 1 bardak soda, 40 gram ton balığı (diyet), 1 tabak maydanozlu salata içine limon sıkarak tüketmelisiniz.
Akşam yemeği; 80 gram ton balığı, yeşil salata, 30 gram kadar bitter çikolata. Bu tip diyetleri uzun süre uygulamak sakıncalıdır. belli dönem aralıklarında uygulayabilirsiniz.

Yag-Yakan-Besinler

4- Diyet Limonata Tarifi 

Diyet limonata küründe yarım limonun suyu kullanılarak yağ yakıcı bir içecek oluşturulur. Yarım limon, 1 çorba kaşığı şekersiz şekildeki marmelat, çay kaşığının ucuyla kırmızı biber. Bu malzemeler karıştırıldıktan sonra oda sıcaklığında bekletilir ve üzerine su ilave edilerek tüketilir. Her kürde olduğu gibi bu içeceğinde her gün sürekli şekilde içilmesi sakıncalıdır. Belli dönem aralıklarında içilmelidir.

yag-yakan-diyet

5- Yeşil Elma Kürü 

Hızlı şekilde yağ yakma özelliğine sahip olan yeşil elma küründe 4 tane yeşil elma, 1 çay kaşığı karabiber, 5 adet karanfil, 1 çay kaşığı toz şeklinde zerdeçal, 1 kabuk şeklinde tarçın ve 1,5 litre su kullanılır. Malzemeler karıştırıldıktan sonra sabah aç karnına su bardağı ile ılık şekilde tüketilir. 1 hafta boyunca her gün 1 bardak içildiğinde yağları yakar.

exercise-at-home-2012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.