Skip to main content

Ihlamur maskesi ile güzelleşin

Özellikle şu günlerde H3N2 virüsünün yayıldığı ve çoğumuzun bu virüse yakalanıp gribe yakalandığı şu günlerde kurtarıcımızdır ıhlamur. Güzelce demlenen ıhlamur çayı ile virüsleri vücudumuzdan uzak tutarız. Fakat ıhlamur sadece hastalıklara karşı tedavi amaçlı kullanılmaz ayrıca cilde de iyi gelmektedir.Özellikle cildinizin yenilenmesini, cildinizin erken yaşlanmasını önlemek ve cildinizde rahatlı hissini istiyorsanız size bugün anlatacağımız  ıhlamur maskesini uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Ihlamur Maskesi Malzemeler:

* 2 tutam ıhlamur otu,
* 1 kahve fincanı kadar sıcak süt.

Ihlamur Maskesinin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Ihlamur maskesini cildinize uygulamadan önce mutlaka cildinizi temizleyin. Bu maskenin hazırlanırken kullanacağımız sütün sıcak olmasına önem gösterin. Sütü ısıttıktan sonra ıhlamuru ısıtılmış sütün içine atın.Ardından 15-20 dakika kadar ıhlamurun süt içersinde demlenmesini bekleyin. Demlenmenin ardından ıhlamuru sütten süzüp, yüzümüze yavaşca ve yumuşak hareketlerle masaj yaparak sürün.Bu ıhlamur maskesini yüzünüzde 15 dakika kadar beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile temizleyin. Ihlamur maskesini haftada 2-3 kez uygulayarak cildinizdeki güzelleşmeyi ve sıkılaşmayı hissedebilirsiniz.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://www.esyadolabi.com/?s=maske” ]Diğer Güzellik Maskelerini Deneyin…[/button]

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.