İlerleyen Yaşlarda Alımlı Saçlara Sahip Olmak İçin

Hanımlar saçlarınızın sizinle beraber yaşlanmaması ve alımlı görünüşlerini korumaları  için sizlerle bir kaç bilgi paylaşacağız.

Saçlarımızın güzelliğimize katkısı tartışmasız ki çok büyüktür. Saçlarımızın yaşımızı göstermedeki etkisi de çoktur. Bu yüzden daima genç ve dinamik görünmek için buna göre
saç modelleri kullanmamız büyük önem taşır. Saç modelinizi değiştirerek 10 yaş daha genç görünebilirsiniz. 40’lı yaşlara geldiğinizde de çok alımlı ve muhteşem saçlara sahip olmanız hayal değil.

 

-Kısa saçlar sizi daha enerjik, dolayısıyla daha genç gösterir. Uzun saçlar yüzünüzü de daha uzun göstereceğinden ifadenizi mutsuzlaştırabilir. Özellikle herkese yakışan orta boy saç boynunuzdaki yaş imlerini de gizleyecektir.

 

-Uzun saç seviyorsanız kahkül kullanmayı deneyebilirsiniz. Kahkül gözlerinize vurgu yaptığı için yüzünüzdeki kırışıklıkları gizler ve kaz ayaklarını örter.

-Çok katlı kesimler hem kullanış, hem de model alternatifi açısından en zengin modellerdir. Özellikle yukarıyı gösteren katlar,doğal dalgalar ve hareketli kesimler dinamik bir görüntü yaratır.

Bu yazı 156 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz