Skip to main content

İlişkiyi zayıflatan davranışlar

Daha sağlam ve mutlu bir ilişki isteyenlerdenseniz erkeğinize nasıl davranmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor demektir.Erkekleri iyi bir şekilde tanıdıktan sonra daha mutlu ilişkiler sizleri bekliyor demektir.Bugün sizlerle ilişkinizde bir erkeğe neleri yapmamanız gerektiğini maddeler halinde sıraladık.

Detaylara takılmak

Hepimiz biliriz ki erkekler çok fazla konuşmayı sevmezler.İlişkiniz sırasında eşiniz veya erkek arkadaşınızlar tüm detayları paylaştığınızda ilişkinizin daha sağlam temellere oturacağını düşünmeyin.Biraz sizi merak etmesini sağlayın, fazla detaya inmeyin.

Sürekli iletişimde halinde olmayın

Erkekleri dakika başı aramak veya elinden hiç telefon düşmesine müsaade etmeden mesaj bombardımanına tutmak bir erkeğe yapılabilecek en kötü şeylerden bir tanesidir.Bu davranışınız onun size daha fazla bağlanmasını sağlamaz aksine gittikçe uzaklaştırır.Artık konuşacak bir şeyler kalmayınca kavgalar artar ve huzursuz bir ilişki ortaya çıkar.Sizin ve eşinizin nefes almasına müsaade edin.

mutlu-iliski-kurallari

Dedektiflikcilik oynamayın

Eşinize ait özel eşyaları; cep telefonu, çanta, cüzdan, kişisel bilgisayar gibi, eşyaları kurcalamak ateşe benzin dökmekle eş değerdir.Asla ve asla onun açığını bulmak için dedektifçilik oynamaya kalkmayın.Ona güvenin.İnanın ki böyle yaptıkça daha mutlu olacaksınız.

erkeklerin-hoslarina-gitmeyen-hareketler

Değiştirmek için çabalamayın

Bir insan çocukken neyse büyüyünce de aynısıdır.Bir insanı değiştirmek kadar zor bir şey yoktur bu dünyada.Bu yüzden eşinizi değiştirmek gibi boş bir çaba içersine girmeyin.Eğer hoşunuza gitmeyen davranışları varsa onunla açıkça konuşun.Çünkü sorunlar konulmadıkça daha da büyür ve saatli bomba şekline dönüşebilir.Şunu da aklınızdan çıkarmayın ki;erkekler kendilerini değiştirmek için çabalayan bayanlardan hiç hoşlanmazlar.

Kendinizi bir kenara atmayın

Tüm hayatınızı eşinizin üzerine kurduğunuzda erkeğinizin size daha sağlam bağlı kalacağını düşünmeyin.Sırf onun beğenmesi için kendi kişiliğinizden ödün vermeniz demek ilişkinin roller üzerine kurulması demektir.Kendi alışkanlıklarınızı, hobilerinizi ve en önemlisi kararlarınızı olduğundan başka bir şekle sokmayın.

mutlu-bir-iliskinin-kurallari

Onun hayatını kısıtlamayın

Bir erkeği kendinizden soğutmayı istemiyorsanız, asla ve asla onun sevdiği şeylerle uğraşmasına karışmayın, arkadaşları ile geçireceği vakitleri kısıtlamayın.Bu hareketler sizden onun soğumasından başka hiçbir işer yaramaz.Ortak planlar vermeye çalışın ve bu şekilde hareket etmeye özen gösterin.Daha sağlam bir ilişki için yapmanız gereken sabırlı olmak ve mutlu olmayı bilmekten geçer.

[highlight]Hepinize mutlu ve güzel yarınlar.[/highlight]

 

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.