İlkbahar Yaz Modasına Asker Selamı; Militer Kıyafetler

İlkbahar Yaz Modasi Resimleri

2015 ilkbahar yaz modası birbirinden iddialı ve farklı trendlerle dolu. Militer kıyafetler de bunlardan biri. Aslında özellikle asi genç kızlar arasında her zaman belirli bir popülerliğe sahip olan asker kıyafetleri bu yaz altın çağını yaşayacaklar. Kısacası bu yaz sadece asi kızlar değil trendi görünmek isteyen tüm kadınlar militer kıyafetlerle arzı endam eyleyecek sokaklarda.

Militer kıyafetler ile asker yeşilinin görkemli dönüşü

Militer tarzın ana rengi elbette asker yeşili. Asker yeşilini bej takip ediyor. Moda dünyasında uzun zamandır ortalarda görünmeyen asker yeşili bu akımla birlikte görkemli bir dönüşe de imza atıyor. Bu akımın bir diğer çarpıcı öğesi ise büyük cepler. Üniformalardan ilham alınarak tasarlanan kıyafetlerde boca kocaman cepler bulunuyor. Pantolonlar, elbiseler, etekler ve elbette ceketler de militer kıyafetlerin en gözde parçaları. Bu parçaları farklı tarzlarla karıştırarak özgün kombinler yapabileceğiniz gibi militer temalı parçaları kombinlemeyi de tercih edebilirsiniz. Ayakkabı ve çanta seçiminizi kıyafetinizin havasına göre yapmayı unutmamalısınız. Feminen çizgideki militer kombinlerinizde topuklu ayakkabı ve sandaletleri kullanabilirsiniz. Spor çizgilerde ise tercihiniz sezonun bir diğer trendi spor ayakkabılar olabilir.

Militer tarzın aksesuarları; şapka ve çantalar

Asker tarzı şapkasız olmaz! Doğal olarak bu trendin en gözde aksesuarı şapkalar. Bej ve asker yeşili şapkaları militer kombinlerinizi tamamlamak için cesurca kullanmaktan çekinmeyin. Tabii asker yeşili, bol cepli çantaları da unutmamak gerekli. Bu çantaları da hem militer kombinlerinizle hem de farklı tarzlardaki kıyafetlerinize trendi bir dokunuş katmak için kullanabilirsiniz. Böylece tarzlar arası geçişlerle kendi stilinizi de yaratabilirsiniz. Unutmayın stil sahibi kadın sadece trendlere uyan değil trendleri kendine göre yorumlayabilen, modayı kişisel zevklerine uyarlayabilen kadındır.

Bu yazı 191 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz