Skip to main content

İnce Bayanların Şık Tarzı: Japon Stil

Kadınların hemen hemen hepsi, kıyafetlerinin olmamasından şikâyetçilerdir. Üstelik bu şikâyetler ağzına kadar dolu bir dolabın karşısında dillenmektedir. İşin aslı, olmayan kıyafetler değil, doğru kombin oluşturulamamasıdır. İşte bu noktada bayanların en büyük kurtarıcısı Japon stil kombinler olmaktadır. Görsel açıdan herkesin dikkatini çeken bu kombinler aslında dolabınızdaki kıyafetlerin farklı birleşiminden oluşur.

Japon Stili Kombinler
Japon Stili Kombinler

Japon Stil Kombinlerde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve Kombin Önerileri

–          Öncelikle bu kombinleri minik ayrıntılar kusursuz bir havaya sokmaktadır. Bunu unutmadan, ayrıntılara özel göstererek alışveriş yapmalısınız.

–          Dizlerinize kadar uzanan bir çizmeniz varsa bu kombin sizler için; öncelikle kalçalarınıza kadar uzanan ve çizmelerinize yakın tonlarda bir kazak seçin. Altına koyu renk külotlu çorap ile mini kot şort giyin. Kafanızdaki mini kepi unutmayın ve bileklikleriniz kıyafetlere yakın tonlarda olsun

–          Eğer tayt giymeyi seviyor iseniz; zebra desenli ya da uzun çizgili taytınızı giyin. Üzerinize bol ve uzun kollu bir bluz ve altına giyeceğiniz kısa botlarınızı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı, pratik ve şık bir tarz için; Japon stili oldukça idealdir.

–          Topuklu giymeyi seviyor iseniz; kurşuni dar kısa paçalı pantolonunuzu giyerek kombine başlayabilirsiniz. Üzerine desenli ve bir kolu düşük bir bluz tercih edebilirsiniz. Siyah renk, bu bluzlar için idealdir. Boynunuza saçaklı bir kolye takabilir ve topuklularınızla tamamlamış olduğunuz kombin ile iltifatları kabul etmek için; beklemeye başlayabilirsiniz.

–          Converse kullanmaktan hoşlananlar; mini kot şortlarını giydikten sonra üzerine yine salaş ve desenli bir tişört giyebilirler ve rengârenk conversler ile kombinlerini tamamlayabilirler.

–          Elbise giymekten hoşlananlardan iseniz; mini ve rahat bir elbise giyebilirsiniz. Japon stilinde, dar elbiseler yerine, bol ve rahat görünüme sahip olan elbiseler tercih edilmektedir. Kemer kullanımı için ise; şallarınızı çok amaçlı olarak kullanarak, belinize takabilirsiniz. Kemeriniz ile aynı tonlarda bir ayakkabı ve babet tarzı düz bir ayakkabı ile hem rahat hem oldukça şık olabilirsiniz.

–          Gösterişli bir davete katılacak iseniz; beli kemerli olan elbiseler oldukça şık bir seçim olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken, beliniz ince ise; bu elbiseler belinizi belirginleştirecek ve daha hoş görünmenizi sağlayacaktır; ancak bel bölgeniz de fazlalıklarınız bulunmakta ise; bu elbiseler sizin için doğru seçim olmayacaktır. Seçmiş olduğunuz kemerli elbisenin altına; yaz aylarında topuklu ayakkabı kullanırken, kış aylarında çizme de kullanmanız mümkündür.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

1 yorum “İnce Bayanların Şık Tarzı: Japon Stil”

  1. Paylaşımlarınızı takip edip güncel içeriklerinize ulaşmak istiyoruz ve yeni makalelerinizi hevesle bekliyoruz. Çok başarılı işler yapıyorsunuz, sunduğunuz içerikler kesinlikle çok kıymetli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.