Skip to main content

Kadife Elbise Modelleri 2017

Kadife elbise modelleri 2017 sezonunda birbirinden iddialı tasarımlarla göz dolduracak. Dar kadife elbiseler uzun etekleriyle gecelerde tercih edilirken; eteği geniş olan kısa kadife elbiselerde genç yaştaki bayanların isteklerini karşılayacak şekilde üretilmiş.

2015-2016-kadife-elbise-modelleri-6

Kadife elbise modelleri 2017 tasarımlarında sadece yeşil kadife elbiseleri değil aynı zamanda bordo gibi farklı renkteki kadife elbiseleri de göreceksiniz. Bu renklerin dışında siyah kadife elbiselerde zarafetinizi perçinleyecek tasarımlardan meydana geliyor.

zumrut-yesili-guzel-kadife-elbise-modeli

Kadife elbiseler kumaşlarıyla ön plana çıktığı için çok fazla ayrıntı kullanılmaz. Dekolteye nadir olarak yer verilse de; kadifenin estetik duruşu her zaman daha fazla dikkat çeker. Kadife elbise modellerinden biri de; üst tarafı vücuda yapışan alt kısmı A kesim gelen elbiselerdir. Kolları uzun ve tam olarak kola oturan bu elbiseler kalın kemerle beraber kullanıldıklarında estetik yönü ortaya çıkar. Bu tip kadife elbise modelleri yeni sezonda kadınların tercih edecekleri elbise modellerini oluşturuyor. Yeni sezonla beraber gümüş kemerlerle beraber kullanılacak olan kadife elbiselerde aynı zamanda inci düğme detayları da yer alıyor.

 

mor-renkli-transparan-tul-detayli-kadife-elbise-modeli

Kadife elbise modellerinin dantelle birleştiği 2017 sezonunda hem danteli hemde kadifeyi bir arada kullanma şansınız olacak. Kadife elbiselerin bazı detaylarında görülen dantel ayrıntılar kadifenin estetik yönünü bir kere daha vurgulayacak. Kadınların feminen yönünü ortaya çıkaran iki ayrıntının elbiselerde bir arada kullanılması 2017 sezonunda estetik sınırlarının aşılacağını gösteriyor. Etek kısmından aşağı doğru uzanan danteller ve kol detaylarında yer alan dantel ayrıntılar kadife elbiseleri görsel açıdan zirveye taşıyacak. Kadınlardaki estetik anlayışıyla tam olarak örtüşen kadife elbiselerde yer alan inci düğme detayları ense kısmından aşağı doğru uzanarak sizi daha şık kılacak.

cok-sik-kadife-elbise-ornekleri

Kadife elbiselerde 2017 sezonuyla beraber pileli etek detayı olan elbiselerde üretilmeye başlandı. Üst kısmı sade alt tarafı hareketli olan bu tip kadife elbiselerde başka hiç bir detay kullanmanıza gerek kalmayacak. Hem renk, hem de kumaş bakımından zirveyi oynayan kadife elbiselerde pileli detayların da kullanılması elbiselerin bir adım daha öne çıkmasını sağlayacak. Kadife elbiselerde bulunan detaylardan biri de; kemerler olacak. Kemerli kullanıma uygun olarak tasarlanan kadife elbiseleri yeni sezonda sıklıkla vitrinlerde göreceğiz.

mini-kadife-elbise-modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.