Kalça Büyütme Yöntemleri

Paylaş
 

Kalçalarınız olduğundan daha küçükse kalça büyütme yöntemlerinden faydalanarak onları daha büyük gösterebilirsiniz. Kalçaların büyük olması adeta bir çekicilik işaretidir. Küçük kalçalı kadınlar doğru yöntemlerle zayıf vücutta bile kalçalarını daha dolgun gösterebilirler.

1- Kalçalarınızı büyütmek istiyorsanız; ilk olarak asansör sevdanızdan vazgeçmeniz gerekecek. Merdiven çıkarak kalçalarınızı daha dolgun hale getirebilirsiniz. Merdiven inme yada çıkma gibi bir şansınız yok ise bunu step tahtasını kullanarak yapabilirsiniz. Kalçalarınız düzenli step hareketleri ile daha büyük görünecektir.

kalca-buyutme-hareketleri_646x340

2- Bir kalça büyütme yöntemi de squatdır. Squat hareketleri yaparak kalçalarınızı dolgun gösterebilirsiniz. Çömelme olarak tanımlanan bu hareket kalçaları dolgunlaştırır. Zaman içinde kalçalarınızda büyüme ve genişleme gözlemlersiniz. Bacaklarınızı birleştirdikten sonra açın ve çömelme hareketi yapın. Bu hareketi gün içinde 3 tur tekrarlayın.

kettlebell-squat-1024x636

3- Büyük kalçalara sahip olabilmek için kalça büyütme kremlerini kullanabilirsiniz. Bir ay boyunca kullanılan kalça büyütme kremlerinin büyük oranda faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Bitkisel içerikli olan kremlerin bu konuda daha başarılı olduğu belirlenmiştir. krem yerine serum gibi likit maddelerle de kalça büyütmek için masaj yapabilirsiniz.

 

Fitness - Pilates

 4- Kalçaların büyük görünebilmesi için yaptırılan kalça büyütme estetikleri de son çare olarak bilinir. Yağ enjekte edilerek kalçalar istenilen ölçüye getiriliyor. Kalça protezi de diğer yöntemler arasında yer alıyor. Bu konu için oldukça cesursanız estetik yöntemini de deneyebilirsiniz.

Pointing out the problem parts of body

5- Kalça büyütme yöntemleri arasında bulunan protez ile kalça büyütme işlemi son derece ciddi bir estetik müdahaledir. Protez kalçalar belirli bölgelere yerleştirilir. Kalça dik ve büyük görünür.

ebrusalli_020116_3

Bu yazı 425 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz