Kapalı Gelinlikler ve Tesettür Elbise Modelleri

İnternetin hayatımıza bu kadar müdahil olduğu ve girdiği günümüzde bu çağa ayak uydurmamak söz konusu bile olamaz. Hele ki moda sektöründe. Her sezon trendlerin değiştiği, renklerin ve tasarımların farklılıklar gösterdiği düşünüldüğünde bu dünyadan uzak kalmak çok da doğru değil. Üstelik son yıllarda tesettürün de gelişen bir moda sektörü olduğunu göz önüne alırsak, modernize edilen tesettür modellerini muhafazakar hanımlara örnek resimleriyle sunmak ve çeşitlendirmek ya da çok sayıda tasarımlar sunmak için kapaligelinlikler.com web adresi hizmetinize sunuldu.

Tesettür abiye ve gelinliklerin adresi olan kapaligelinlikler.com sitesinin ana sayfasında; Büyük Beden, Eşarplar, Şallar, Kapalı Moda, Pantolon ve Etek, Pardesüler ve Feraceler, Tesettür Abiyeler ve Tesettür Gelinlikler kategorilerini bulacaksınız.

2015 tesettür gelinlik modelleri

2015 tesettür gelinlik modelleri

Tesettür giyimin her dalında model ve tarzlara ulaşabileceğiniz sitemizde Büyük Beden Tesettür kıyafetleri de tercih edilen kategoriler arasında yerini alıyor. Tesettürlü hanımlara markaların son koleksiyonlarından örnekler verilen sitemizde indirimlerden faydalanabilmeleri için uyarılar ya da satış fiyatları üzerinde karşılaştırmalar ve değerlendirmeler de yapılıyor. Siz hanımların modayı takip ederken, tasarruf da sağlayabilmeniz amaçlanan kapaligelinlikler sitemizde aradığınız tarz ve stile uygun ürünler ve markalar bulabileceksiniz.
Bu ürünlere örnek olarak sunulan ve sitemizde de göreceğiniz ürün olan 2015 Miss Yağmur Büyük Beden Tesettür son dönemde sıkça tıklanan ve beğenilen sayfalarımız arasında yerini aldı.

Tesettürlü hanımların da son yıllarda moda arayışı hızla artarken bu duruma kayıtsız kalmak olanaksız. Özellikle de kiloları olan bir hanımsanız, eskiden modadan uzak durmanız gibi bir durum söz konusuydu. Çünkü bütün koleksiyonlar neredeyse sıfır beden için hazırlanır, öyle vitrinlere çıkardı. Ancak günümüzde herkesin tek tip olmayacağı, kadınların da kiloları ile şık olabilmelerini sağlayan olanaklar sunuldu.

Kapalı Gelinlik olarak, büyük beden tesettür marka ve modellerinden örnekler sunduk. Miss Yağmur’un 2015 tesettür modasında tasarladığı büyük beden kıyafetlerde de öncü olmayı başaran yapısıyla şık ve farklı tasarımları ile tesettürlü ve büyük beden hanımların gönlünü feth etmeyi başardı.
Büyük beden denince herkesin aklına gelen koyu renk kıyafetleri, renklendirerek ve ışıklandırarak tarz hale getiren Miss Yağmur’un kombinlerini beğeneceğinizi umarak, sitemizde yer vermeyi tercih ettik.
Üstelik Miss Yağmur’un büyük beden tesettür modellerini sunarken fiyat avantajlarını da sunmak sizlere sunduğumuz bir diğer olumlu hizmetti. 150 TL’den başlayan fiyatlarla yapacağınız kombinler hem şık hem de rahat.

Büyük beden tesettür modellerinde size sunduğumuz bir diğer marka ise adını tesettür alanında duyurmuş olan Tekbir Tesettür markası. 2015 sezonunda büyük beden tesettür modellerinde şıklık ve zarafeti ön planda tutan Tekbir Tesettür’ün modellerini de size sunmak istedik.
56 bedene kadar bulabileceğiniz tesettür modellerinde son derece şık ve tarz tasarımları elde edebilmeniz mümkün. Siyah, kahve ve yeşil tonlarında tasarladığı farklı modellerinde yaratılan ışıklarla ne kadar kilolu olsanız da, kilolarınızı kapatarak şık kadınlar arasında yerinizi almanız zor değil.

Tekbir Tesettür’ün de fiyatları gayet makul olmakla birlikte son yıllarda yükselişte olan tesettür modasına ayak uydurmanızı, tesettür ve modernizeyi hayatınıza alarak, katıldığınız davet ya da düğünlerde şık kadınlar arasında olmanızı sağlıyor.
Kapalı Gelinlik bir çok tesettür marka ve modelini bir arada bulmanıza olanak sağlayan, size zaman kazandıran, önerdiği fiyat avantajları ile de bütçenize de destek sağlamayı amaçlayan bir site oldu ve kısa zamanda oldukça beğeni aldı. Kapalı Gelinlik sitemizde sürekli yenilenen ve değişen kategori içeriklerini takip ederek, markaların son dönem tasarımlarına ulaşmanız mümkün.

Bu yazı 209 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz