Skip to main content

Karamel Kahve Saç Rengi ve Modelleri

Karamel kahve saç rengi yüze yumuşak bir ifade veren ve son derece doğal görünen saç renklerinden biridir. İçinde kızıllık ve bakır tonları barındıran karamel kahve saç tonları çeşitli şekillerde yüz yapısına göre şekillendirilirler.

1- Doğal Dalgalı Karamel Kahve Saç Modelleri 

Karamel saç renklerinin en çok kullanıldığı saç modellerinden biri; doğal dalgalı saç türleridir. Doğal dalgalar üzerinde daha hoş görünen karamel saçlar kahverengi gözlü kadınların ilk tercihlerinden biridir.

Karamel-Kahve-Saç-Rengi

2- Dalgalı Fönle Şekillendirilmiş Karamel Kahve Saç Modelleri 

Karamel saçlarda doğal dalgalar kadar fönle şekillendirilmiş olan saçlarda mükemmel gözükür. Davetler için uygun olan bu saç modelinde uç kısımlara dalgalı şekil verilir ve saçlar gayet bakımlı görünür. Karamel kahve saç modelleri aynı zamanda orta yaş grubununda sıklıkla kullandığı saç renklerinden biridir.

ombre-saç-modelleri-2014

3- Uzun Küt Kesim Karamel Kahve Saç Modelleri 

Orta boy kesilmiş olan uzun küt saç modellerinde karamel kahve saç tonları gayet doğal görünür. Dalgalı veya kendi halinde bırakılan saçlar günlük hayatta yada davetlerde kullanılabilir. Yüzün yuvarlak olan kadınların genellikle tercih ettikleri saç modellerinden biridir.

2018-Saç-Renkleri-Kahve-Köpüğü

4- Düz Fön Karamel Kahve Saç Modelleri 

Düz fön ile belli bir şekle sokulan karamel kahve sa. modelleri yüze belli bir denge kazandırır. Yumuşak bir ifade sağlayan karamel kahve saç tonları renkli gözlü kadınlarda da oldukça hoş görünür. Gözleriniz renkliyse karamel kahve saç tonlarını düz fön şeklinde kullanabilirsiniz.

açık-kahve

5- Ön Kahkül Karamel Kahve Saç Modelleri 

Kahküllü saç modellerinin keskin çizgiler içermemesi gerekmektedir. Bunun için kullanılabilecek en uygun renkler arasında karamel kahve saç rengi de bulunur. Saçlarınızın ön kısmında kahkül kesimler yaparak karamel kahve tonlarını kullanabilirsiniz. Saçlarınızın diğer kısımlarını doğal halinde bırakabilirsiniz.

karamel-kahve-saclar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.