Eşya Dolabı
KIŞ GELDİ; ATKI ELDİVEN BERE HOŞ GELDİ
8 Aralık 2013
admin

KIŞ GELDİ; ATKI ELDİVEN BERE HOŞ GELDİ

Kış soğukluklarına karşı kabandan sonra en etkili çözüm atkı eldiven bere takımıdır. Kış mevsimlerinde kat kat kıyafet giydiğimizden olsa gerek beremizin, atkımızın...

Kış soğukluklarına karşı kabandan sonra en etkili çözüm atkı eldiven bere takımıdır. Kış mevsimlerinde kat kat kıyafet giydiğimizden olsa gerek beremizin, atkımızın renk renk olmasını ister, değişik modelleri kullanmayı tercih ederiz. Soğuk havaya inat berelerde sıcak renkleri tercih ederiz. Sevgili okur bere atkı modellerimize bakmak isterseniz, bugun size bakıp da doyamayacağınız birbirinden güzel atkı eldiven bere takımlarını beğeninize sunuyoruz.

Neden Eldivenim Olmalı ?

Kışın soğuğuna inat istediğiniz nemlendirici krem kullanın ama hala bu soğuklarda eldiven kullanmıyorsanız ellerinizin çatlamış olmasına engel olamazsınız. Günlük hayatta en çok kullandığmız organımız ellerimiz. Elimiz üşüyünce ne direksiyonu tutabiliriz ne de cüzdanınızı çıkarabilirsiniz. Soğuklara karşı deri eldiven tavsiyemizdir.

Neden Bere Kullanmalıyım ?

Başımı üşütmeyeyim hasta olmayayım diyorsanız, duş aldım dışarı çıkacam diyorsanız beresiz dışarı çıkmayınız deriz. Birbirinden renkli ve yünlü berelere şıklığınıza şık katacak. Sevgili okurlarımız sünizit hastalığınız varsa başınızı üşütmemeniz gerekiyor.

Neden Atkı Kullanmalıyım?

Kabanınız boyunda bittiği için soğuk boyundan girer ve tüm soğuğu ordan içimize çekeriz. Atkımızla hem soğuğu engelleyebiliriz hem de bere ile kombin edip şık tasarımları üzerimizde taşıyabiliriz. Kaban rengimize zıt renklerle kombin edebileceğimiz gibi bir kaç ton paralelilini de kullanabilirsiniz. Zevkiniz hangisini çağrıştırıyorsa kombinlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Bere Atkı Eldiven Modelleri

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012