Skip to main content

Kış Modası Ugg Bot

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Özellikle bayanları ilgilendiren bir tanıtım yapacağım. Malum önümüz kış, bayan ayakkabı trendlerinde botlar yavaş yavaş önlere çıkmaya başladı bile. İşte tam bu noktada sizlere piyasada çok nadir bulunan tasarım harikaları 2014-2015 yılı yeni ugg bot modellerini tanıtacağım. Bu sene iki adet yeni versiyonuyla gerçekten çok büyük tasarım yeniliği öne çıktı bu modellerinde. Tüylü ugg diye tabir ettiğimiz botun dış yapısının tamamı tüylerle kaplanmış ve yarı klasik yarı cool bir hava katmış botlara.

ugg_bot_2Bir yeni model ise fermuarlı modeli. Bu model arkadan fermuar açıp kapatma şeklinde daha kullanışlı hale getirilmiş ve ugg bot modellerinin klasik yapısı adeta alt üst etmiştir. Şu an piyasada nerdeyse hiç bulunamayan bu modelleri bulabileceğiniz adres firsatfiyatlari.com’ dur. Şimdilik henüz botlar satışa sunulmasada eylül ayından sonra aktif bir şekilde satışını gerçekleştireceklerini açıkladılar. Bunun yanı sıra ugg bot fiyatlarından da biraz bahsedelim. En son Kalite diye tabir ettiğimiz bu botlar 500 tl civarlarında. Ama fırsat fiyatları bu botların 1. Kalite versiyonunu sizlere 70-100 tl aralığında bir fiyata satışa sunuyor. Üstelik kapıda kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsunuz. Herhangi bir sorun oluştuğunda ( bot numarasının ayağınıza olmaması gibi) rahatça iletişime geçerek değişimini gerçekleştiriyorlar.

ugg-botlari Tabiiki eğer sıkıntı sizden kaynaklanırsa kargo ücretini siz  , sorun onlardan ortaya çıkarsa kargo ücretini onlar ödüyor. Ugg bot fiyatlarının uygunluğu ile fırsatfiyatları.com da sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra siteden bahsedecek olursak, site de bot haricinde yaza özel toms ayakkabılar ve farklı bay-bayan spor ayakkabılarda en uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Ama tabiikide şu an en gözde ürünleri ugg bot modelleri tabiiki. Tüm bu iki modelin dışında bir de düz,kısa ve uzun bot modellerini de söylemezsek olmaz tabiiki.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.