Skip to main content

Kız Bebek Belirtileri

Kız bebek ve erkek bebek belirtileri birbirinden farklıdır. Anne adayının karnı erkekte ve kadınlarda oldukça farklıdır. Muayene sırasında da bu tip farklılıklar açık şekilde ortaya çıkar. Hamileyken kız bebeğe hamile kaldığınız düşünüyorsanız aşağıdaki belirtilerle kendi halinizi karşılaştırabilirsiniz.

1- Karın kısmında yer alan farklı görüntü bebeğin kız veya erkek olmasına göre yorumlanır. Karın şişliği fazlaysa bebek kız denilebilir. Karın şişliği aynı zamanda bel kısmına doğru yayılmış vaziyetteyse kız bebek olma ihtimali yüksektir.

ee

2- Vücudunuzda meydana gelen değişiklikler de bebeğinizin cinsiyeti hakkında bilgi verir. Sol göğüs ölçünüz sağdakinden büyükse bebeğin kız olma ihtimali vardır. Tuzlu yiyecekler yeme ihtiyacı duyuyorsanız ve daha fazla duygusallık yaşıyorsanız bebek cinsiyeti hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

erkek-kiz-belirtileri

3- Kız bebeğe hamileyseniz saçlarınız daha mat bir hale gelir. Aynı zamanda saçlarınız incelir. Bu durum genellikle halk arasında kız bebeğin anneden güzellik aldığıyla ilgilidir. Bu dönemde idrar rengi sarı yada donuksa kız bebek belirtileri var denilebilinir.

hamilelikte_kiz_bebek_ve_erkek_bebek_belirtileri_nelerdir_h821

4- Cildiniz olduğundan daha fazla yumuşaksa kız bebeğe hamile olma ihtimaliniz yüksektir. Sarımsak gibi kokulu bir yiyecek tükettiğinizde kokusu gelmiyorsa bu durumda işaretlerden biri olabilir. Uyuma esnasında sağ tarafa yatıyorsanız işaretlerden birini sağlıyorsunuz demektir.

doğum-kredisi

5- Hamile olunan ayın sayısı ve döllenme zamanındaki yaş bir araya getirildiğinde ortaya çıkan sayı tek veya küsürlü ise kız çocuğa hamile kalmış olabilirsiniz.

kiz-bebeklerin-hic-tatli-olmamasi_776261

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.