Skip to main content

Koton elbise modelleri 2016 kış yeni sezon

                Hazır giyim sektöründe iyi bir yere sahip olan Koton, her yıl farklı sezon ürünler ile kullanıcılarına hizmet verirken, 2016 sezonu için en yeni kreasyonlarını açıkladı. Sizlere sunulan koton elbise modelleri 2016 tasarımları, kesim detayları ve renk çeşitliliği ile kullanıcılarına yardımcı olurken, asimetrik kesimleri ile oldukça farklı hava kazanabilmenizde yardımcı olabilir.

Payetli elbiseler

Biraz daha ihtişam ve şıklık kazanmak için, payetli elbiselerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyuk yaka detaylı payetli elbiseler, dar kesim ve ¾ kol uzunlukları ile sunulurken, % 100 polyester kumaşlar ile kullanıcılarına sunulmaktadır. Böyle bir elbise ise, koton elbise 2016 olarak, 129,99 TL olurken, kampanya kapsamında sizlere yardımcı oluyor.

Kolsuz elbise modelleri

Yine payetli olan ve kolsuz bir elbise sizlerin seçimlerinden olabilir. Düz kesim mini bir elbise, bisiklet yakalı olarak sizlere sunulurken, siyan üzerine işlenmiş altın renk pul payetler, şıklık ve ihtişamınızı ortaya koyabilecektir. Oldukça şık ve tasarım olan bu ürüne ise, 189,99 TL üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Diğer koton elbise modelleri ise, V yaka, asimetrik elbiseler, anvelop elbise olarak da seçimlerinizden olabilecektir.

V yakalı, dar kesim bir model, uzun kollu ve anvelob olarak sunulurken, koton elbise fiyatlari akla geldiğinde, 69,99 TL ile oldukça uygun fiyatlar ile sunulabilecektir. Tabi ki standart ve düz kesim, siyah bir V yaka elbise, mini ya da midi modeller olarak, 39,99 TL’den de sizlere sunulabilecekler arasındadır.

Koton elbise modelleri 2016 kış yeni sezon resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.