Skip to main content

Küçük Mutfaklarınızı Modernleştirmek Artık Çok Kolay

 

Yerleşim alanlarının her geçen gün küçülmesi ile maalesef tüm alanlarda otomatik olarak küçülmektedir. Bundan nasibini almış olan bir oda ise mutfaklardır. Küçük mutfaklar için mutfak dolapları tam olarak mutfakların küçük olması ile aynı şekilde dolaplarında küçük olarak tasarlanmasına neden olmaktadırKüçük mutfaklar için mutfak dolapları mutfağın şekline göre de değişim göstermektedir. Küçük kare olan mutfak modellerine ayrı tersi olarak dikdörtgen şeklindeki mutfakların dolap modelleri ayrı olarak tasarlanmaktadır.

Küçük Mutfaklarınızı Modernleştirmek Artık Çok Kolay

Küçük mutfaklar için mutfak dolapları mutfağın konumuna göre ayrı olarak üretilirken aynı zamanda her üretilen model daha üst modeline göre daha küçük olarak tasarlanmaktadır. Tasarlanan modeller daha sade ve daha pratik olan modeller olmaktadır. Genel olarak daha monteli modeller olan modeller alanların küçüklüğüne göre en pratik şekilde tasarlanmaktadır.  Mutfağın daha büyük gösterilmesi amacı ile daha çok beyaz renklerin ve aydınlatmanın önemi büyüktür.

Aydınlatma ve renkler ile daha büyük görünen mutfakların küçük görünümünü en aza indirmek için aynalardan da yararlanılabilir. Dilerseniz mutfak modellerinizin bir kısmını aynalı şekilde seçerek mutfağın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Küçük mutfaklarda en çok bilinen modeller modellerin bazen mutfak ortasında Amerikan mutfak tarzında olması ya da ev yapısına göre l şeklinde olmasıdır. Bu tarz mutfak modelleri küçük yapılarda bulundukları için mutfaklarda kullanılmakta olan dolap modelleri de aynı şekilde sade ve küçük olan dolaplar olacaktır.

Küçük Mutfak Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.