Skip to main content

Küçük salon dekorasyon örnekleri

Her ne kadar geniş salonlar için pek çok farklı dekorasyon önerisi olsa da, küçük salon dekorasyon örnekleri de oldukça farklı tasarımlara yer verilenler arasında. Sizlerde en küçük alanlar için bile sizlere sunulan örneklere göz atarak, dekorasyonları ortaya koyabilirsiniz.

Dar alanları değerlendirin

Dar salonlar, bazı fikirler ile oldukça avantajlı olarak değerlendirilebilir. Elbette ki bu durumda yemek masalarını bir ortadan kaldırmamız gerekiyor. Yemek masaları yerine, camlı orta sehpa tasarımları ya da portatif masalar daha iyi seçimlerden olabilir. Tasarım özelliğine göre, ihtiyaç sonrası katlanabilen bu modeller, salonlarınızın ortasını daha geniş bir alana bırakacaktır.

TV ünitelerine veda edin

Genel olarak salonları oldukça fazla daraltan TV ünitelerine de bir veda etmeniz gerekiyor. Orada kaybedilecek 50 cm ‘lik bir alan, sizlere yenilikler kazandırabilir. Daha ferah bir ortam için, TV’lerinizi duvara monte edebilirsiniz. Birkaç raf detayı ile duvarlarınızı da dekoratif biblolar ile değerlendirerek, şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

Küçük yapılı oturma grupları

Aslında küçük salon dekorasyon örnekleri için, daha küçük yapıya sahip olan berjerler ve koltuklar tercih edildiğinde, şıklık kaybedilmiyor. Aksine, hem alandan tasarruf etmiş oluyorsunuz hem de salonunuzda farklı bir dekorasyon kendini gösteriyor.

Sade dekorasyonlar

Genel olarak dar alanlarda, masalar iptal edilirken, vitrin, gümüşlüklerde görmek mümkün değildir. Sadece oturma grupları ve dekoratif ürünler ile oldukça sade tasarımlar ile bir dekorasyon örneğinden yararlanabilirsiniz.

Küçük salon dekorasyon örnekleri ve resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.