Skip to main content

Küt Saç Kesim Modelleri

Uzun saçları kim sevmez ki? Birçok genç kızın ve diğer bayanların hayalidir uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak. Ancak günlük olarak kullandığımız düzleştirici tipi yüksek ısılı aletler, hava kirliliği, yanlış beslenme ve stres gibi birçok etkenden dolayı saçlarımız yıpranır, canlılığını kaybeder ve artık gözümüze hoş görünmemeye başlar. Kimileri çeşitli bakımlarla kurtarmaya çalışsa da çoğunluk olarak biliyoruz ki yıpranan saçlar kolay kolay toparlanmaz.

Hem sağlıklı saçlara sahip olmak hem de köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız küt saç kesimlerini tercih edebilirsiniz. Çoğu bayan saç kestirmeye sıcak bakmaz ama değişiminizin düz saçlarınızı kıvırmak ve kıvırcık saçlarınızı düzleştirmek, saç renginizi değiştirmekten öteye taşımak istiyorsanız kısa saçlar tam da size göre. Saç kestirmeye risk gözüyle bakmaktan çıkın ve siz de değişim rüzgârına katılın.

Her bayanın kolaylıkla cesaret edemeyeceği kısa saçlar son zamanlarda oldukça moda. Özellikle asimetrik modeller ile dikkat çekmeye başlayan küt saç kesim modelleri bir süre daha bayanları etkisinde bırakacak gibi görünüyor. Günümüzdeki birçok ünlü de kısa saç modellerini tercih ediyor. Küçük büyük herkese hitap eden, her yaşta rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kesim modelleri sizin de tercih listenizde yer alıyor olabilir.

Küt Saç Şekillendirme

Şekillendirmenin oldukça kolay olmasının yanı sıra bakımının ve günlük kullanımının fazla vakit almaması da küt saçları tercih listesinde ilk sıralara taşıyor. Özellikle yoğun tempoda çalışan bayanlar için ideal olan kısa saç modelleri öğrenciler için de favoriler listesine girmeyi başarıyor. Düzleştirici ve maşa ile şekil vermek tercihlerinizden biri olabileceği gibi saçınızı doğal bırakarak da modern ve tarz bir hava yaratabilirsiniz. Saçınızı sadece tarayıp dışarı çıkmak hayal gibi dursa da mümkündür.

Günlük kullanımının bu kadar zahmetsiz olması kısa saçların en büyük artısı fakat kısa saçlarla muhteşem görünmek de sizin elinizde. Her türden yüz tipine uygun olan bu saç modellerinden birini seçip ilk adımı atın ve size en uygun şekilde şekillendirerek kusursuz görünün. Saç kesiminize biraz kat attırarak oldukça havalı görünmek kulağa hoş geliyor.

Bunun yanı sıra renk tercihi veya aralara atılan küçük renklerle de muhteşem görünebilirsiniz. Her tarzda kullanabileceğiniz, bakımı ve şekillendirmesi kolay bu kısa saç kesimlerini çok beğeniyor olsanız da gür ve kıvırcık saçlara sahipseniz ve saçlarınız çabuk kabarıyorsa bu modelleri tercih etmemenizde yarar var. Özellikle katlı olan saç modelleri kabarık saçlarınızı daha da kabartabilir ve istemediğiniz sonuçlar alabilirsiniz.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.