Skip to main content

Lc waikiki hamile giyim 2015 – 16 modelleri

Her dönem, bayanların kıyafet seçimleri, farklı modeller doğrultusunda gerçekleşebilmektedir. 2015 – 2016 sezonuna en yeni tasarımlar ile sunulan hamile kıyafetleri, LC Waikiki tarafından tercih edilebilir. Sizlerde,  lc waikiki hamile giyim 2016 modellerine göz atarak, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pantolon modelleri

Sizlerin tercihleri arasında lc waikiki hamile kıyafetleri kapsamında bulunan pantolon modelleri yer alabilir. Bu pantolonlar, normal diğer pantolon modelleri ile aynı olup, karnınızı destekleyebilen bir tasarıma sahiptir. Bel ve karın destekli bu modeller, farklı renk ve model çeşitliliği ile sizlere sunuluyor.

Pantolonların yanı sıra, lc waikiki hamile elbiseleri 2016 ürünleri de yine seçim yapacaklarınız arasındadır. Elbiseler ise, şu şekilde sizlere sunuluyor.

Siyah V yaka elbiseler

Renk çeşitliliği arasında pek çok renk bulunurken, siyah modeller kış aylarına uygun bir seçim olabilir. V yaka kesim detayları ile en güzel tasarımlar ortaya koyulurken, Viskon, viskoz, polyester ve elestan kumaş türleri ile üretilmektedir.

Fiyatlar hakkında

                Modeller genel olarak bu şekilde olurken, lc waikiki hamile giyim fiyatları da oldukça uygun olurken, bazı fiyatlar şöyledir.

  • Polyester bir elbise, 44,90 TL’den başlayan fiyatlar ile sizlere sunulabilir.
  • Yine polyester ağırlıklı bir kemer detaylı elbise, uzun kollu ve yuvarlak yaka tasarımı ile 39,95 TL gibi bir fiyat ile seçimleriniz arasında olabilir.
  • % 100 pamuk bir elbise tercih etmek istiyorsanız, 34,95 yine ödeyeceğiniz fiyatlardan bazılarıdır.

Lc waikiki hamile giyim 2015 – 16 modelleri resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.