Skip to main content
LCW-Hamile-Giyim-2015-Resimleri

LCW Hamile Giyim 2015

Birbirinden güzel ve uygun fiyatlı kıyafet seçeneği sunan LCW hamile kıyafetleri koleksiyonu ile de göz doldurmaya devam ediyor. Rahat ve şık olmak isteyen anne adayları için oluşturulan hamile kıyafeti modelleri rengârenk tasarımları ile annelere renk katacak tasarımlara yer veriyor. Yat ve pantolon modellerinde anneleri düşünen LCW gebe giyimde fark atmaya devam ediyor.

LCW Hamile Giyimde Neler Var?

Günlük hayatta rahat olmak isteyen anne adayları için 2015 LCW hamile giyim koleksiyonu sweat, tişört, bluz, gömlek, tunik gibi üst kıyafet seçenekleri sunuyor. Üzeri baskılı olan bluzlar ise uzun kollu ve yarım kollu modelleri ile oldukça tercih ediliyor.

Tayt, pantolon, etek, eşofman, kumaş pantolon ve keten pantolon gibi alt giyim seçenekleri sunan LCW hamile kıyafetleri karın bölgesine kadar yüksek belli ürünleri ile beğeni topluyor. Rahat olmak isteyen anne adayları bu kıyafetleri çok seviyor. Sadece günlük hayatta ceket, kaban, panço, elbise gibi ürünler üretmeyen LCW aynı zamanda hamile abiye modelleri ile de sevilen bir kreasyon sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.