Skip to main content

LİMON SUYU İLE DAHA PARLAK TIRNAKLAR

Sağlıklı ve güçlü tırnaklara nasıl sahip olabilirsiniz? Sararan tırnaklara çözüm yolu için size kullanışlı ve faydalı bir kür bulduk. Kış günleri yaz günlerine nazaran ellerimiz ve tırnaklarımız daha zarar görür. Soğuk havanın etkisiyle yıpranan eller ve tırnaklar için yapılacak en etkili yöntemlerden biri de limondur.

Limon Kürü ile tırnak bakımı nasıl olmalı
Limon Kürü ile tırnak bakımı nasıl olmalı

Tırnaklarınızı uzatırken bile sık sık kırılmalar yaşıyorsanız tırnaklarınızı yere dikey olacak şekilde limon sıktığınız kapta bekletin. Uzun ve güçlü tırnaklar sizin olacak.

Limon ile ara ara tırnaklarınızı ovun. Tırnaklarınız için limon suyu ellerinizin yumuşaklığı için de limon kabuğunu kullanmanız gerekir. Ellerinizin yumuşacık olduğunu göreceksiniz. Kimyasal ürünlerle elleriniz belki yumuşak olabilir ama cildinizden içeriye aldığınız kimyasal ürünlerin sizi nasıl etkilediğini düşündünüz mü?

Her kadın bakım ister güzellik ister ve her kadın güzel olmak ister. Biz sizin her zaman güzel kalmanızı kolaylaştıracak tüyo ve kürlerle hayatınızı kolaylaştıracağız. Bilmediğiniz birçok konuda sizleri bilgi sahibi yapıp güzelliğinizin tadını yaşayacaksınız. Güçlü ve sağlıklı tırnaklarınızla en güzel günler sizinle olsun.

Soğuk Kış Günlerinde Hastalıklardan Korunmanın Tek Yolu “LİMON”

Limonun Saymakla Bitmeyen Faydaları

Limonun Faydaları
Limonun Faydaları

[divider]

 Birbirinden güzel tırnak süslerimizi gördünüz mü?

2014-Yili-Tırnak-Desen-Modelleri-10-150x150
Tırnak Süsleme Sanatı BURADA

[divider]

Kendi pedikürünüzü evde kendiniz yapın

ayak-tirnak-cilasini-cikarma
Kendi pedikürünüzü evde nasıl yaparsınız? BURADA

 

Gammy

Kitap sever, yazmayı okumaktan daha çok seven,konuşkan, neşe dolu,yaşam sevincini her zaman kalbinde taşıyan, bitmek bilmeyen enerji sahibi bir kul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.