beylikdüzü escort

Skip to main content
Madecassol Krem

Madecassol Krem Kullanımı ve Faydaları

Yanımda madecassol krem olmadan asla seyahat etmem. Gerçekten mucize bir ürün ya da kuzenimin dediği gibi bomba bir ürün. İyileştirici ve yara izi önleyici özellikleri ile bilinir ve kızarıklığı azaltır, cildi pürüzsüzleştirir ve rahatsızlık veren tüm cilt sorunlarını hafifletebilir. Yüzüm kızarık görünüyorsa, gece kremi olarak ya da sivilce izlerinde kullanıyorum. Ayrıca, hızlı bir şekilde küçük kesik ve yanıkları hızlı bir şekilde iyileştirmek amacıyla da kullandığım zamanlar oldu.

Centella Asiatica (Gotu Kola) bitkisinden elde edilir. Madecassoside, Centella Asiatica özütünün, özellikle güçlü faydaları olan bir kısmıdır. Cilde uygulandığında, iyileşmeyi uyarmaya yardımcı olur, iltihabı azaltır, yatıştırır, yara izini önler, cilt gerilme mukavemetini arttırır (yani kırışıklıkları önler), mikro dolaşımı arttırır ve cildi arındırır.

Ebeveynler her zaman çocuklarının oyun oynarken düştükleri ve incindikleri için endişelenir. Çeşitli yaralarının bir yara izi bırakmasını ve iyileşmeyi hızlandırmasına yardımcı olmak için, herhangi bir ikincil enfeksiyondan kaçınmak önemlidir.

Madecassol, tıbbi bir bitki olan Centella asiatica özünden yapılan bir merhem veya tozdur ve yara izlerinin oluşmasını önlemek için tasarlanmıştır. Kore’de 1970 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri, son 50 yıldır halk tarafından yara iyileştirici bir balsam olarak kullanılmaktadır.

Madecassol, aslen Afrika’nın güneydoğu kıyılarındaki bir ada ülkesi olan Madagaskar’dan gelen şifalı bir bitki olan Centella asiatica özünden yapılır. Oradaki insanlar yüzyıllarca cilt enfeksiyonlarını veya cüzzamı tedavi etmek için bu tıbbi bitkiyi kullandılar. Ürünün adı da bitkinin kökeni Madagaskar’dan gelmektedir.

Yeni hücrelerin büyümesine yardımcı olan bir bitki olan Centella asiatica’dan elde edilen ekstraktlara ek olarak, Madecassol diğer ilaçların yanı sıra antibiyotik neomisin ve antienflamatuar hidrokortizon içerir. Centella asiatica özütü iyileşme sürecinde normal kollajen sentezine yardımcı olur, yeni hücrelerin büyümesini hızlandırır ve yara izlerinin oluşumunu önler.

Madecassol ilaç yelpazesi Madecassol Bakım Merhemi, Madecassol Tozu, Madecassol Merhem ve Madeco Balsam dahil olmak üzere çeşitli ürünlerden oluşur.

Madecassol Krem Faydaları Nelerdir?

(1) Yaşlanma Karşıtı

Madecassol Krem, çok sayıda Flavonoid ve güneş ve kirliliğe maruz kalmanın neden olduğu serbest radikal hasarını nötralize etmeye yardımcı olan antioksidanlar olarak işlev gören “Madecassoside” adlı aktif bir bileşik içerir. Ayrıca kan dolaşımını ve genç bir ten rengini korumak için kollajen ve cilt dokusunun sentezini iyileştirir. Kollajen ayrıca cilt elastikiyetini arttırmak ve kırışıklıklar ve ince çizgiler gibi yaşlanma belirtilerini azaltmak için önemli bir rol oynar.

(2) Nemlendirici

Madecassol Krem, cilt için güçlü besin maddeleri sağlayan Amino Asitler, Beta Karoten, Yağ Asitleri ve Fitokimyasallar açısından zengindir. Amino Asitler, pürüzlü ve tahriş olmuş cildi yatıştırmak için mükemmel bir nemlendirici maddedir.

(3) Yatıştırıcı

Madecassol Krem’in ana aktif bileşenleri, yatıştırıcı ve iyileştirici özelliklere sahip olan asiaticosides olarak bilinen saponinlerdir. Madecassol Krem kırmızı, iltihaplı, tahriş veya kaşıntılı hassas ciltler için idealdir. Kaşıntı ve yanma gibi cilt hassasiyeti belirtilerini önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur.

(4) İyileşme

Madecassol Krem, egzama, sedef hastalığı, damarlar ve çatlakların tedavisinde faydalıdır. Akne hastaları için, iyileşmeyi hızlandırarak yara izini önlemeye ve gelecekteki lekeleri önlemeye yardımcı olur. Madecassol Krem, yara bölgesinde antioksidan aktiviteyi artıran, cildi güçlendiren ve kan dolaşımını arttıran “Madecassoside” içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Kırşehir araç kiralama Kırşehir evden eve nakliyat Kocaeli evden eve nakliyat Konya evden eve nakliyat Kütahya evden eve nakliyat Malatya evden eve nakliyat