Skip to main content

Makyaj Dahilerinden Makyaj Hileleri

Bazı kendilerini moda gurusu sananlar modanın sadece kıyafetle sınırlı olduğunu düşünüyor. Fakat siz ve bizler biliyoruz ki; moda haftaları giysilerin yanı sıra makyaj, saç modelleri hakkında daha fazla bilgi veriyor bize. New York moda haftası hakkında bazıları kıyafetleri konuşa dursun gelin bizler 2014 makyaj modasına bir göz atalım. İşte size makyajın hileleri;

1-      Gözlerinizin daha büyük görünmesi için gözlerinizin ıslak hattına bej rengi eye-liner sürün. Beyaz eye-linera nazaran daha doğal ve daha yumuşak görünmesini şağlar.

2-      Gözlerinizin rengini daha fazla ortaya çıkarmak istiyorsanız gözlerinizin iç köşelerine parıltılı göz kalemini uygulayın.

3-      Eğer zayıf kirpiklere sahipseniz, kirpiklerinizi kıvırıp hacim veren maskara uygulayın.

4-      Eğer kendi rujunuzu yani ev yapımı ruj yapmak istiyorsanız, küçük bir tencerede vazelini, dudak kremini ve biraz ruju eritin ve işte size kendi rujunuz. Bu yöntemi eski kullanmadığınız rujları değerlendirmek için de kullanabilirsiniz.

5-      Renkli ve güzel görüne tırnaklar için iki farklı renk arasına tırnak parlatıcısı sürün ve kullanın.

6-      Tırnağınıza oje sürdünüz ve hemen  kurumasını istiyorsanız, bir damla zeytin yağını damlatmanız yeterli. Bu aynı zamanda sürdüğünüz ojenin daha uzun süre dayanmasını ve darbelere karşı korumasını sağlar.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.