beylikdüzü escort

Skip to main content

Makyajsız Güzelleşmenin Yolları

Kadınların hayatlarında olmazsa olmazlardan biridir makyaj. Kadınlar ciltlerine gereken bakımı göstermiş oldukları zaman makyaja da ihtiyaç duymayacaklardır. Kadınlar genellikle güzel görünmek için makyaj yaparlar makyaj kadınların özgüvenini yükseltir.Aslında çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.   Ancak herşeyin doğalı güzeldir. Yüzünüz ne kadar doğal ve bakımlı olursa siz o kadar güzel görünürsünüz.

Makyajsız güzel görünmek için yüzünüze bazı bakımlar yapmanız gerekir.

1-Cildinizi Temizleyin: Öncelikle cildinizin yağlı mı yoksa kuru mu olduğunu tanıyarak başlayın. Daha sonra cilt tipinize uygun kremler ve sabunlar sayesinde cildinizi temizleyerek arındırıp güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayın. Bunları düzenli olarak yaptığınızda cildinizin makyaja ihtiyacı kalmayacak.

Yatmadan önce yüzünüzdeki makyajı temizleyin ve nemlendirici sürün. Sabah uyandığınızda yüzünüz yumuşacık olacaktır.

Cildinizi ölü derilerden arındırmak için peeling yapın.

Göz altı torbaları ve morluklardan kurtulmak için serumlarla masaj yaparak gözlerinizi dinlendirin. Bunu belirli sürelerle uyguladığınız zaman  gözünüzün altındaki morluklar ve torbaların yok olduğunu göreceksiniz.

2- Uyku Düzenine Dikkat Edin: Cilt kendini 7 saatte yeniler bu yüzden 7 saat uyuyun. Böylece yorgunluğunuzu atmış olursunuz ve göz altı torbalarınız zamanla yok olur.

3- Kaş ve Kirpiklerinize Bakım Yapım : Kaş ve kirpikler yüzü ön plana çıkarır. Yüzünüze uygun şekilde kaşlarınıza şekil verin ve doğal görünmesini sağlayın.

Kaşlarınıza kaş kalemi kullanmak yerine  doğal kaş bakım ürünleri kullanın. Kirpikler kadınların bakışlarını ön plana çıkarmaya yardımcı olur. Kirpikler için kullanılan maskaralar güzel bir görünüm verse de zamanla kirpiklerin dökülmesine sebep olur.  Bu yüzden doğal ve gür kirpiklere sahip olmak için gece yatmadan önce vazelin sürerek bakım yapabilirsiniz.

4- Dudaklarınıza Bakım Yapın: Dudaklarınızı kuru diş fırçasıyla fırçalayın ve ölü derilerden arınmasını sağlayın.  Dudaklarınızın canlı ve nemli görünmesi için dudak koruyucusu kullanın.

5-Dişlerinizi Önemseyin:  Kadının gülüşü makyajıdır. Güzel görünmek için güzel bir gülüş her zaman yeterli olacaktır.  Bu yüzden dişlerinizi hergün düzenli olarak fırçalayın.

 

 

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Kırşehir araç kiralama Kırşehir evden eve nakliyat Kocaeli evden eve nakliyat Konya evden eve nakliyat Kütahya evden eve nakliyat Malatya evden eve nakliyat