Marc Jacobs 2014 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Moda sever siz takipçilerimiz ile bugün Marc Jacobs 2014-2015 ilkbahar yaz koleksiyonunun derinden inceleyeceğiz.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Marc Jacobs, Louis Vuitton ile yollarını ayırmış, New York moda haftasında kendi koleksiyonunu kendi markasının tanıtımını yapmıştı tüm dünyaya.

2014-2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda hem erkek hem de bayan tasarımlarını bizlerle buluşturan Marc Jacobs, yine 80-90’lı yılların çizgilerini taşıyor tasarımlarında. Özellikle bayan kıyafetlerinde uzun ceket modelleri ve çizgili desenler ağırlıkta bu koleksiyonda.

Çizgili desenleri erkek tasarımlarında da görebilmek mümkün. Dikine çizgilerle tasarlanmış erkek spor takım elbise modelleri ile şık kıyafetler ortaya çıkmış.

Kataloğu biraz daha incelediğimizde bayanların renkli dünyasını ortaya çıkarırmışcasına parlak ceket ve elbise modellerini görebilmek mümkün. Özellikle pullu elbiseler ile özel davetlerde herkesin gözlerini üzerinize çekebilmeniz mümkün.  Hakeza bunu erkek montlarında da görüyoruz. 70’li yılların erkeklerinin çokça tercih ettiği montlar bu koleksiyonda parlak kumaşlarla canlanmışa benziyor.

Transparan bluzlar, payetli elbise modelleri, Marc Jacobs çanta modelleri ve Marc Jacobs ayakkabıları defilenin detayları.

Tercih edilen renkler, kullanılan kumaşlar ve tasarımlar ile eski tasarımlar, payetli elbiseler soluk makyajlar ve dağınık saç modelleri ile bu koleksiyonu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bu yazı 171 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz