Mavi Bayan Gömlek 2015 Modelleri

Mavi Bayan Gomlek 2015 Modelleri Resimleri

Dünyaca ünlü birçok markanın arasından sıyrılarak Türkiye’de edindiği kalıcı pozisyonu tüm dünyada sergileyen marka Mavi bayan gömlek 2015 koleksiyonuyla bizleri gururlandırmaya kaldığı yerden devam etmek istiyor gibi görünüyor. Birbirinden farklı ve iddialı modellerle dolu yeni koleksiyondaki her bir parça, Mavi markasının modern çizgisinden payına düşen kısmı almışa benziyor. Bu yeni gömlek modelleri için tek bir kelime söyleyerek ifade etme yarışması düzenlense, birinci olan kelime “Muhteşem!” olurdu. Hayranlığımızı gizleyemiyoruz.

Mavi bayan kot gömlek ilgi çekiyor!!!

Bu yazımızda sizlere mavi jeans bayan gömlek modelleri ile ilgili birkaç örnek sunacaktık, fakat modellere baktıkça gözlerimizi alamadık ve sizin için en güzellerini seçerken çok zorlandık. Bildiğiniz gibi 2015 ilkbahar-yaz sezonunun trendi denim modası. Ayakkabılardan aksesuarlara, pantolonlardan ceketlere her giyim malzemesinde kot bu yaz çok popüler olacak. Mavi bayan gömlek modelleri ve fiyatları ile bu yazın trendine kolayca ayak uydurmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olacak.

Elbette Mavi bayan gömlek 2015 modelleri sadece kot gömleklerle sınırlandırılmamış. Birbirinden güzel farklı kumaş türlerinden hazırlanmış farklı tasarımlar bizleri bekliyor. İş yaşamından günlük yaşama varana kadar her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar sizleri 59,99 lira ile 109,99 lira arasında değişen fiyatlarla bekliyor. Gardırobuna hareket katmak isteyen bayanların öncelikli tercihi olan Mavi markası bu yaz da çok konuşulacağa benziyor. Herkesten daha şık görüneceğiniz Mavi modellerini sıraladığımız aşağıdaki galerimize bakmadan ayrılmayın!

Bu yazı 232 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz