Skip to main content

Mavi gözlüler için mükemmel göz makyajı ipuçları

Göz makyajı yapacağınız zamanlar göz renginizi akılda tutmanız daha kaliteli makyaj yapmanızı sağlayacaktır. Bugün doğal mavi gözünüz olsun veya mavi lens takın, mavi gözlülerin uygulaması gereken bazı makyaj ipuçları vereceğiz.Daha parlak ve daha güzel görünümlü gözlere sahip olmak istiyorsanız mavi gözlüler için makyaj ipuçları yazımızı dikkatle okuyun.

mavi-gozlule-icin-makyaj-onerileri (1)

Bu göz makyajında göz kapaklarınız üzerine uygulayacağınız göz farını iki nötr tonlar kullanarak uygulamanız gerekmekte. Daha sonra kalın kanatlı eyeliner uygulayın. Görünümü daha fazla netleştirmek için erik moru göz farını alt kirpik çizgisi boyunca uygulayın.

mavi-gozlule-icin-makyaj-onerileri (2)

Bu şekilde yapılacak makyajda yumuşak grimsi eyeliner kullanılmalı.Çok hafif bir gölge yapın ve siyah maskara ile makyajınızı tamamlayın.

mavi-gozlule-icin-makyaj-onerileri (3)

İki ton içeren bir göz makyajı istiyorsanız bu makyaj tam size göre. Bu makyajda en dikkat edilmesi gereken şey göz kapaklarının üstüne şeftali rengi göz farı uygulanmasıdır. Gözlerin köşeleri boyunca da aqua göz farı uygulayın. Ardından mavi ton ile göz kenarlarına gölgeler oluşturun. Çok ince bir kahverengi eyeliner ve siyah maskara ile mavi gözlüler için göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

mavi-gozlule-icin-makyaj-onerileri (4)

Bu şeker görünümlü göz makyajını istiyorsanız göz kapağınıza pembe ve beyaz renkleri karıştırarak gözünüze parlaklık verin. Bunun üzerine de turkuaz pırıltılı eyeliner uygulayın. Gözün alt iç köşesine de sarı göz farı uygulayın.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

2 yorum “Mavi gözlüler için mükemmel göz makyajı ipuçları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.