Skip to main content
Metalik-Ayakkabi-Trendi-2015-Resimleri

Metalik Ayakkabı Trendi 2015 Yazında Tavan Yapacak!

Moda dünyasında son birkaç sezondur varlığını istikrarlı bir biçimde sürdüren metalik ayakkabı trendi 2015 ilkbahar-yaz aylarında kelimenin tam manasıyla tavan yapacak! Markalar ilkbahar-yaz koleksiyonlarında her tarza hitap eden metalik ayakkabı modellerine yer vererek bu trendi hayatımızın her anına taşımamızı kolaylaştırmışlar.

Metalik Ayakkabılar Her Yerde!

Markaların çok farklı modellerde metalik ayakkabılar üretmesi sayesinde sokakta, partide, düğünde kısacası her yerde karşımıza çıkacak bu ayakkabılar. Ayrıca ünlü spor markalarının ürettiği metalik detaylı spor ayakkabıları gündelik hayatınızda da kullanabileceğinizi söylemeliyiz.

Yaz aylarının vazgeçilmezi sandalet modellerinde de metalik akımının etkileri açıkça görülüyor. Metalik sandaletler yalnızca düztabanlı modellerden oluşmuyor. Yine son yıllarda çok popüler olan dolgu topuklu ve tabanlı modellere de yer vermiş markalar metalik sandalet tasarımlarında.

Gelelim bu trendin en önemli parçası olan metalik topuklu ayakkabılara. Kadınsılığın doruğuna çıkmak için bu ayakkabılardan daha uygun bir seçenek olamaz. Yaz davetlerine katılırken giyeceğiniz tüm elbiseleri metalik topuklu ayakkabılarla tamamlayarak muhteşem görünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.