Skip to main content
Cinsiyetsiz-Kiyafet-Modelleri-Resimleri

Modada Yeni Trend: Cinsiyetsizlik

Sürekli yenilenen ve değişen bir süreç içindeyiz. Moda da bu akışın içinde, geçmişi yorumlayarak, yenilikler üretme çabasında. Uzun yıllar öncesine bakmaya gerek yok aslında. 10 yıl öncesi trend olan parçalar ile bu günkü moda kıyafetler arasında belirgin farklar olduğunu görmekteyiz. Değişimin karşısında kim durabilmiş ki, moda durabilsin. Değişen moda karşımıza cinsiyetsiz kıyafet modelleri ile çıkıyor. Alışagelmişlik bir kenara bırakılıyor ve kadın erkek herkes aynı tarz giyinebilecek duruma geliyor.

Alışıla gelmiş inançlarınızı yıkın!

Çocukluğumuzdan beri bize aşılanmaya çalışılan inançları düşünün. Daha doğmadan, kızlara pembe patik, erkeklere mavi… Gelecekteki moda akımında, tamamen cinsiyetsiz kıyafetlerin trend olacağı izlenimini almaktayız. Daha durağın, daha silik kıyafetler bizleri beklese de; yaşamın kargaşası içinde, zamandan kazanacağımız kesin.

Çağdaş modanın bizlere sunacağı; kadın erkek ayrımı olmadan, her hangi bir üstünlük yarışı içine girmeden, giyinmek. Günümüzde de, ufaktan izlerini gördüğümüz cinsiyetsizlik trendi, hoşunuza gider mi bilmem ama oldukça popüler olacağı aşikâr.

Şuan için uçuk bir fikir gibi görünse de cinsiyetsiz kıyafetler, önümüzdeki 10 yıl içinde hayatımıza tamamıyla gireceğini söyleyebilirim. Bu fikir beni biraz heyecanlandırsa da, süsüne düşkün bayanların bu trend karşısında ne yapacakları merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.