Skip to main content

Modern Davetiyelere En Güzel Örnekler

Düğün organizasyonlarının ehemmiyet gösterilmesi gereken aşamalarından biri de nikah davetiyesi seçimidir. Klasik, modern, geleneksel birçok tarza hitap eden davetiyeler bulunmaktadır. Ayrıca davetiye seçimi yapılırken düğünün yapılacağı mekan ve teması önemlidir. Örneğin sahilde yapacağınız bir düğün için istiridye kabuğu şeklinde olan davetiyeler tercih edilebilir. 2016 nikah davetiyesi modelleri daha çok modern, sıra dışı tasarımlardan oluşuyor.

 

Düğününüze gelmesi için davetlilere vereceğiniz nikah davetiyeleri içinde işlevsel olan tasarımlar daha kullanışlı olmaktadır. Örneğin güzel bir şekilde süslenmiş ve üstünde sizin ve damat adayının isimlerinizin baş harflerinin olduğu kutu şeklinde davetiyeler daha sonrada kullanılabilir. Genelde bayanlar bunları takı kutusu yapabiliyor. Bu anlamda davetlilerinize güzel bir jest yapmış olursunuz.

 

2016 nikah davetiyesi modelleri içinde marjinal tasarımlarda mevcut. Örneğin cam bir şişe içine konulan davetiyeler hem tarihi bir hava katıyor hem de dekoratif olarak daha sonra kullanılabilir. Ayrıca eski zamanlardaki fermanları andıran görünümde düğün davetiyeleri yine şık ve farklı bir seçenek olmaktadır. Yine gazete sayfası gibi duran yada İstanbul, Paris gibi önemli yerlerin silüet baskılarının yer aldığı davetiyeler şık seçeneklerdir. Sizin ve damat adayının mesleğine atıfta bulunan davetiye tasarımı da tercih edebilirsiniz.

 

Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber online ortamda da davetiye yapılmaktadır. Sizin isimlerinizden oluşan bir web sitesi açarak buraya davetiye tasarımı yaptırabilir, hatta davetlilerin yorumlarını yazmasına izin vererek hoşluk yapabilirsiniz.

Modern Davetiyelere En Güzel Örnekler ve Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.