Eşya Dolabı
Modern Kadının Tercihi: Deri Etekler
3 Temmuz 2015
nazan

Modern Kadının Tercihi: Deri Etekler

Derinin altın yılını yaşadığı bu yıl, hemen her parçada deri detaylar kullanılmış. Ama en trend olan parça, deri eteklerdir diyebiliriz....

Derinin altın yılını yaşadığı bu yıl, hemen her parçada deri detaylar kullanılmış. Ama en trend olan parça, deri eteklerdir diyebiliriz. Düz kesim ya da asimetrik kesim rengârenk deri etekler ile çok iddialı bir gardırop oluşturabilirsiniz.

Bu yıl en çok kullanılacak deri etek modelleri şu şekilde olacak;

Kalem etek

Hiçbir zaman modası geçmeyecek etek modelleri içerisinde olan kalem etekler, bu yıl karşımıza deri olarak çıkmakta. Deri kalem etek ile çok seksi kombinler oluşturacağınız muhakkak.

Çan etek

Yazın en çok kullanılan etek modellerinden olan çan etekler, kombinlemesi en kolay eteklerdendir. Deri çan etek ile açık renk üst parçaları birlikte kullanmaya özen gösterin. Bu şekilde sade, bir o kadarda çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Midi boy etek

Kısa boylu bayanlar için oldukça ideal olan midi boy deri etekler, sizin içinde farklı bir alternatif olabilir. Birçok renk seçeneği bulunan bu deri etekler ile yazı daha enerjik geçirebilirsiniz.

Mini etek

En riskli etek gruplarından olan mini etekler, bu yıl deri olarak karşımıza çıkmakta. Güzel ve uzun bacaklarınızın olduğunu düşünmüyorsanız, bu modelden uzak durun.

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012