Nike 2014 Bayan Spor Kıyafetleri

Dünyaca ünlü spor giyim markası Nike, 2014 bayan spor koleksiyonundan görselleri bizlerle paylaştı.Spor giyim denilince ilk akla gelen markalardan olan Nike sağlamlığı ve rahatlığı ile hem bayanların hem de beylerin vazgeçilmez markası.

Nike-2014-Bayan-Spor (5)

Spor yapanlar kıyafetin ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilirler.Özellikle bayanlar taytları tercih edip rahat spor yapak isterler.İşte tam bu noktada Nike hem taytaları ile olsun hem de kısa shortları ile olsun rahatlığa ve özellikle ter emiciliğe çokça önem vermekte olduğunu tasarımlarında gösteriyor.

2

Spor kıyafetleri genel de klasiktir.Fakat Nike 2014 bayan spor kıyafetleri koleksiyonunda şıklığa da oldukça önem vermişe gözüküyor.Bayan spor yaparken bile şık olmalı anlayışını benimseyen Nike 2014 koleksiyonunda da bunu açıkça gösteriyor.

Nike-2014-Bayan-Spor (1)

2014 bayan spor ayakkabı modelleri arasında belki de en çok tutulacak olan modellerin başında Nike 2014 bayan spor ayakkabıları geleceğe benziyor.Özellikle yeni nesil teknoloji ile tasarlanan taban yapısı ile daha az yorulmanızı sağlayacak bayan spor ayakkabı modelleri üretmişler.

Nike-2014-Bayan-Spor (3)

Nike 2014 bayan spor kıyafetlerine Nike resmi web sayfasından ([highlight]buradan[/highlight]) veya Nike mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Nike-2014-Bayan-Spor (4)

Bu yazı 278 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz