Skip to main content

Nişan Elbiselerinde Payet ve Dantel Çılgınlığı

Dünya evine girmeye hazırlanan genç kızlar için en şık nişan elbiseleri derledik. Yeni sezon nişanlıklarda neler trend, hangi renkler moda tüm nefes kesen ayrıntıları yazdık. 2016 yılı için tasarlanan popüler nişanlık modelleri dantel ve güpür ayrıntıları ile kadınlara romantik bir görünüm katıyor. Bu tarz modeller özellikle Provonias, Oleg Cassini, Arus gibi markaların koleksiyonlarında yer alıyor ve gösterişleriyle dikkat çekiyor.

 

2016 nişan elbiseleri öne çıkan unsurlar; estetik görünüm, kaliteli işçilik ve yüksek seviyede şıklık olmakta. Bilhassa bordo ve siyah renklerin kullanıldığı kaftan tarzı nişanlıklar genç kızlar tarafından çok beğeniliyor ve bizleri eski günlere götürüyor. Bununla beraber japon kollu elbiseler yine şık modeller arasında bulunuyor. Asil bir çizgisi olan Osmanlı modasının dantel ve güpür ile beraber günümüze uyarlandığı harika nişanlık modelleri tüm ihtişamıyla vitrinleri süslüyor.

 

Sade şıklıktan yana olan genç kızlar için uçuş uçuş tüllerden yapılmış nişan elbise modelleri alternatif olmakta. Üst kısmı payetli alt kısmı düz inen ve yerlere kadar uzanan nişanlıklar ise iddialı görünüm katıyor. 2016 nişan elbiseleri tüm gelin adaylarının zevkine hitap edecek tarz, kesim ve modeller içeriyor. Arka kısmından transparan dantel detayı olan siyah dar formdaki nişanlıklar şık alternatifler arasında. Nişan elbisesi seçerken vücut hatlarınızı iyi gösteren modelleri tercih etmeniz lehinize olacak ve sizi hoş gösterecektir.

Nişan Elbiselerinde Payet ve Dantel Çılgınlığı Galerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.