Skip to main content
Payetli-Elbise-Modelleri-Resimleri

Payetli Elbise Modelleri ile Zarif Kombinler

Mezuniyet balonuz mu var? Nişan ve ya düğün davetlerinde hangi elbiseyi giysem diye mi düşünüyorsunuz? İşte sizin için payetli elbiseler ışıl ışıl görüntüleri ve dikkat çekici tasarımları ile vitrinleri süslüyor. Üzeri minik pullarla ve parlak taşlarla işlenmiş olan bu elbiseler glam modasını yansıtsa da kendi içinde farklı bir dünya.

Payetli Elbiselerde Neler Var?

Sokak stilinde görmeye başladığımız payet modası elbiselere de yansıdı ve birbirinden güzel modeller sunmaya başladı. 2015 payetli elbise modelleri tamamı pullarla işlemeli olan ve ya yaka kısımları pullu alt kısımları sade olan modellerden oluşuyor. Prenses elbise modellerinde de bel kısmında ve göğüs kısımlarında gördüğümüz payet etkisi yavaş yavaş etek kısımlara da inmeye başladı.

Tamamı payetlerle kaplı olan elbiselerde renk ve model seçeneği oldukça fazla. Mavi, pembe, altın sarısı, metalik gri gibi pek çok rengini bulabileceğimiz payetli elbise modelleri yırtmaçlı, dekolteli ve mini boyları ile dikkat çekiyor. Düz kesim elbiselerden, kabarık etekli elbiselere kadar her yerde görebileceğimiz payet modası gelinliklerde de çok şık duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.