Skip to main content

PIRLANTA IŞILTISI

Biz bayanların nedense takıya ayrı bir düşkünlüğü var.Sevgililer gününde,anneler gününde ve daha bir çok özel günlerimizde eşlerimizden,sevgilimizden yada çocuklarımızdan hep bir hediye beklentimiz vardır ve bu hediye beklentimiz nedense pırlanta yüzük, kolye, küpe vb. olmakta.

pırlanta kolye

Evlenme teklifi bekliyorsak karşımızdaki kişinin parmağımıza teklifi sırasında pırlanta tektaş  yüzük takması beklenir.Ah biz kadınlar. Sadece evlilik teklifi alırken değil bunun evlendikten sonrası da bizim için önemli.Evlilik yıldönümü,doğum günleri gibi.Eşimiz yada sevdiklerimiz böylesine bizim için önemli günleri unutmamalı.Evlilik yıl dönümümüzde eşimizden aldığımız bir çift pırlanta küpe  bizi ne kadar mutlu eder öyle değil mi?Çünkü hatırlamıştır ve bizim için kıymetli bir hediye almıştır. Gerçi altın,pırlanta ve benzeri hediyeler yerine hatırlanmakta bizleri çok mutlu eder. Ama olsun her kadın arada şımartılmayı hak eder.Kızımız okulundan mezun oldu diyelim.Ne güzel bir duygudur anne ve baba için çocuğunun büyüyüp okulunu bitirmesi ve artık kendi ayakları üzerinde durabilecek olması.Bu güzel ve değerli bir günde ona en az onun kadar değerli bir hediye verilmeli diye düşünüyorum.Örneğin bir pırlanta kolye. Mezuniyet günü diplomasını alırken,yada evlenirken ona onun kadar güzel bir hediye,onun kadar değerli ve ona en yakışanı. Artık günümüzde pırlanta denince nasıl alırız gibi bir düşünce kaltı.Çünkü artık her bütçeye ve zevke göre rahatlıkla bulunabilmektedir.

Kısaca biz bayanlar pırlanta ışıltısını severiz.Aslında her kadın kendini zaman zaman özel hissetmek ister.İşte bu yüzden sizde ufak sürprizlerle zaman zaman eşlerinize,sevgilinize,annenize ve sevdiklerinize kendilerini özel hissettirmek bütçenizi zorlamayacak hoş sürprizler yapabilirsiniz.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.