Skip to main content
Polo-Tisort-Modelleri-Geri-Donuyor-Resimleri

Polo Tişörtler Geri Dönüyor!

Ünlü tasarımcıların yorumlarıyla polo tişört modelleri geri dönüyor. Bir dönem moda dünyasında oldukça ses getiren bu şık tişörtler, 2015 basic giyim modasını belirleyecek gibi.

2015 ilkbahar / yaz sezonunda, günlük hayatta rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan bu şık tişörtler ile harika kombinler yapabilirsiniz. Daha çok erken giyiminde kullanılan polo tişörtleri, kadın giyiminde görmeniz sizi şaşırtabilir ama bu yıl kadınlar erkeklerden daha çok bu tişörtleri kullanacağı kesin.

Maskülen Yönünüzü Polo Tişörtler ile Gösterin!

2015 yazına maskülen bir hava katacak olan bu iddialı tişörtler; Alexander Wang, Cahanel, Jil Sander, Baleciage ve Proenza Schouler imzasının taşımakta. Bu ünlü tasarımcıların yanı sıra; özellikle Ralph Laurent, Edvards’ın polo tişörtlerine, bence bir bakın.

Polo Tişörtleri Nasıl Kombinlemeli?

Günlük kullanımda sizi daha güçlü ve karakteristik gösterecek olan bu maskülen tişörtleri, hemen her parça ile kombinleyebilirsiniz. Sıradan bir şıklık için yırtık Jeanlerle polo tişörtleri kullanabilirsiniz elbet. Benim size önerim; hint kumaşı efil efil eteklerle tişörtünüzü kombinleyip, yazın sıcağında bunalmadan, şıklığı kolaya getirmeniz.

Her zaman dediğim gibi, bu yılın modasında olmaz olmaz diye bir şey yok. Canınız nasıl istiyorsa, tişörtünüzü o parça ile kullanmakta özgürsünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.