Skip to main content

Pürüzsüz Dudaklar İçin Püf Noktaları

 

 

 

 

 

 

Bunu kabul edelim veya etmeyelim hepimiz daha yumuşak ve güzel görünümlü dudaklara sahip olmak isteriz. Tüm  yıl yumuşak dudaklara sahip olmak gerçekten çok zor ve özellikle soğuk kış günlerinde bu hassas dudakları korumak oldukça zahmet isteyen bir olay.Fakat hemen umutsuzluğa kapılmayın ve aşağıda sizlere sıralayacağımız ip uçlarını uygularsanız güzel görünümlü çekici dudaklara sahip olmanız hiç de o kadar zor değil.Tabi ki bu işlemlerin olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için aşağıda söz edilen aşamaları dikkatlice uygulamanız gerekmekte;

——————————————————————————————————————————————————————

  • Bir miktar dudak kremini güzelce dudaklarınıza sürün. Fakat kremin yumuşak bir krem olmasına dikkat edin, sert bir krem olmasın vazelin gibi.
————————————————————————————————————————————————————–

 

 

  • Mikrodalga fırında ya da cam bir kapta biraz su kaynatın. Su tam kaynama noktasına geli
  • nceye kadar bu işlem sürsün. Parmaklarınızı yakmadan temiz bir bezi kaynamaya yakın olan bu suya batırın ve bez ıslanınca yavaşça dokunun çok fazla sıcak olmadığından emin olun. Sıcaklığın uygunluğuna emin olduğunuzda dudaklarınızın üzerine koyun bezi.Bir kaç saniye beklettikten sonra bunu  tekrarlayın.Bu dudaklarınız üzerindeki ölmüş derinin gitmesini sağlar,krem ise bu ayrılma sürecinin ağrısız bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

——————————————————————————————————————————————————————
  • Yumuşak bir fırça ile dudaklarınızın yüzey kısmını yavaşça temizleyin. Yavaş bir şekilde dudaklarınız üzerindeki ölmüş deriyi fırça ile tamamen yok edebilirsiniz. Fakat kesinlikle zarar vermeden çok fazla bastırmadan bu işlemi gerçekleştirin.
——————————————————————————————————————————————————————
  • Bundan sonraki süreçte ise dudak nemlendiricisi kullanarak çekici dudaklara sahip olabilirsiniz. Daha da çekici olmak istiyorsanız temiz görünümlü dudaklarınızı güzel bir ruj ile daha çekici bir hale getirebilirsiniz.
——————————————————————————————————————————————————————

Sağlıcakla ve güzel kalın…

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.