Püsküllü Elbiselerle Yaz Partilerini Sallayın!

Puskullu-Elbise-Modelleri-Resimleri

Püsküller bu yazın öne çıkan trendlerinden biri. Hemen her kıyafette karşılaşacak olsak da en dikkat çekici hallerini tabi ki elbiselerde göreceğiz. Püsküllü elbiseler yaz partilerini sallamak isteyenleri için mükemmel birer seçenek!

Markalar Rengarenk Püsküllü Elbiseler Üretmişler!

Markalar püskül trendini es geçmeyerek 2105 ilkbahar – yaz koleksiyonlarında rengarenk püsküllü elbise modelleri ve kombinlerine yer vermişler. Özellikle sezonun ana renklerinden olan beyaz püsküllü elbiselerin yanık tende muhteşem duracağı kesin. Elbette yalnızca beyaz değil her renk püsküllü elbise bulabilmek mümkün bu koleksiyonlarda. Siyah, kırmızı, sarı hatta yeşil. Tek yapmanız gereken markaların koleksiyonlarına göz atıp favori renginizde bir püsküllü elbise satın almak. İşte 2015 yazında trend ve çekici görünmeniz bu kadar kolay!

Püsküllü elbiseleri kombinlerken sade ayakkabı ve çantaları tercih etmeniz elbisenizin etkisinin çok daha çarpıcı olmasını sağlayacaktır. Ama ben baştan aşağıya çarpıcı olmak istiyorum deyip sezonun trendi metalik ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun püsküllü elbiseler ile yaz partilerini sallayacağınız kesin!

Bu yazı 231 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz