Skip to main content
Rahatligin-Adi-Salas-Sokak-Modasi-Resimleri

Rahatlığın Adı: Salaş Sokak Modası

Şık ve rahat olmak isteyen bayanların bir numaralı tercihi olan salaş kıyafetler bu sene de oldukça moda. Rahatlığına önem veren ve her yerde rahat olduğu kıyafetlerle gezmek isteyen bayanlar için bol ve uzun kıyafetler adeta saklı bir şıklık sunuyor. Ölçülü ve her zaman özel olarak kombinlenmiş kıyafetlerle dışarı çıkamayan ve ya rahatlığa önem veren bayanların hoşuna gidecek olan salaş sokak modası bakın neler hazırlamış…

Salaş Kombinler Nasıl Yapılır?

Salaş görünmek eskiden beri düzensizlik olarak görülse de şimdilerde aykırı olmamakla birlikte güzel görünmenin yeni adı olarak karşımıza çıkıyor. 2015 salaş sokak modası uzun hırkalar, dışarı çıkmış gömlekler, kısa şortların üzerine giyilmiş salaş tunikler ve etek üzerine giyilen uzun parçalar gibi pek çok ürünle kombinlenebiliyor.

Bol ve uzun olan tişörtlerle dar pantolonların oluşturduğu kombinler ilkbahar – yaz aylarında oldukça tercih edilecek trendlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Mini elbiselerin üzerine giyilmiş uzun hırkalar ve ya gömleklerde salaş şıklığı sunuyor. Mini eteklerin üzerine giyilen bol üstler ve omuzları düşen elbiselerde salaş modasından bizlere el sallıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.