Skip to main content

Renkli Elbise Modelleri 2017

Renkli elbise modelleri her sezon değişik renklerle karşımıza çıkar. Kimi zaman pastel renkler öne çıkarken kimi zaman ise baskın ve neon renkler kıyafetleri süsler. 2017 sezonunda renkli elbise modellerinde her iki renk gurubunun da baskın olacağını söylemek mümkün.

renkli-elbise-2013-6

Renkli elbise modelleri 2017 sezonunda öne çıkan ve soft duruşuyla kadınlara uygun olan renklerin başında; yavruağzı geliyor. Abiye kıyafetlerde daha çok kullanılacak olan bu tonların dışında gündelik ve abiye elbiselerde kullanılacak olan renkli elbiseler değişik guruplara ayrılıyor.

Renkli elbise modelleri 2017 sezonunda bordonun yeri tartışılmaz. Hem gündelik hayatta hem de davetlerde kullanılabilecek olan bordo rengi her tip elbiseye uygun bir renk olarak ortaya çıkıyor. Baskın renklerden biri olan bordo rengiyle beraber sıklıkla kullanılacak renklerden biri de; siyah. Siyah rengi her sezonda öne çıkan bir renk olsa da; 2017 sezonunda davetlerin vazgeçilmez renklerinden biri olmaya aday. Pullu ve payetli siyah elbiseler kadınları daha estetik göstermek için başarı ile kullanılacak.

renkli-elbise-modeli

Renkli elbise modelleri 2017 kataloğunda kırmızının yeri tartışılmaz olarak öne çıkıyor. Kırmızı abiye elbiseler günlük penye elbiseler kırmızının her alanda kullanılacağının adeta bir habercisi. 2017 sezonunda da kırmızı elbiseleri severek giyeceksiniz.

images

Renkli elbiseler de saks mavisi gibi renkler abiye kıyafetler de daha çok kullanılacak. Pul işlemeli ve dekolteli saks mavisi elbise renkleri yeni sezonda kadınların daha şık görünmesini sağlayan elbise renklerinden biri olacak. Saks mavisi elbiselerle birlikte kullanılan kırmızı gibi renkler bu tip göz alıcı renklerin daha çok ön planda olmasını sağlayacak.

images-1

Saks mavisinin yanı sıra alışılageldik renklerin dışında olan ve popülerliği ile kadınların gözdesi olacak renklerden biri de; turuncu Bu renk her ne kadar kış rengi olmasa da; soğuk günlerde de zıt renklerle beraber harika kombinler yaratabileceksiniz. Turuncu ile oldukça uyumlu olan kahverengi ve kırmızı gibi renkler turuncunun ön plana çıkmasına yardım edecek.

images-2

Renk denilince herkesin aklına insanların duygularını harekete geçiren belli başlı renkler gelir. Fakat saflığın simgesi haline gelmiş olan beyaz renginin yerini unutmak olmaz. 2017 sezonunda sadece abiye kıyafetlerde değil diğer elbise türlerinde de beyaz elbiselere rastlayacağız. Taşlı, dekolteli ve mini beyaz elbise türleri bayanlara günlük hayatta da harika kombin önerileri sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.