Skip to main content

Renkli İnsanlara Renkli Jeanler

Renkler bakan kişiye her zaman mutluluk hissi vermiştir. Ortamdaki renkler her zaman fark yaratmış ve adeta bir renk cümbüşü sergilemiştir. Çevrenizde de bu durum çok açık ortadadır. Aynı tonlarda olan monoton bir yer mi yoksa rengârenk bir ortam mı sorusu sorulsa mutlaka birçoğunuz rengârenk ortamı seçer.

Bütün bunlardan yola çıkan jean firmaları sizlere daha renkli bir yaşam sunabilmek için rengârenk Jeanler ürettiler. Sarıdan pembeye, yeşilden mora kadar aradığınız her renkte jean bulabilmeniz artık mümkün olabilmektedir. Üzerinize giydiğinizde enerjinizin kat kat artmasını sağlayan bu jeanleri bulmakta oldukça kolay bir hale gelmiştir. Çünkü insana enerji veren renkli jeanler artık her yerde her şekilde üretilebiliyor. Size ise; sadece beğendiğiniz ve sevdiğiniz renkte jean almak düşüyor.

renkli jeanler

Renkli Jeanler Nasıl Kombinlenir?

Peki, bu renkli jeanleri nasıl kombinlemelisiniz? Aslında bu daha çok insanın aynaya baktığında kendini nasıl görmek istediğiyle alakalı olarak deği. Dar bir beyaz tişörtle enerjinin rengi mor sizi ne kadar da enerjik gösterir. Üstelik altına beyaz bir spor ayakkabı içinizdeki durdurulamaz çılgınlığı gözler önüne serecektir.

Aşkın ve şehvetin rengi kırmızıyı tabi ki unutmak mümkün değildir. Kırmızıyı sevenlerin vazgeçilmezi siyah bluzlardır. Çünkü siyah ve kırmızı birbirini tamamlayan en asil 2 renktir. Bu kombinin altına sivri topuk siyah bir pabuç ekleyerek küçük bir kokteylin en şık bayanı olabilmeniz mümkündür. Kombinin en önemli parçası saçlara düz bir fön ya da yarım toplama yapılmalıdır. Tabi ki çantayı da unutmayın ve kıyafetinizi tamamlayan siyah portföy çantanızla bütün gözleri üzerinize çekin.

Sakinlik ve dinginlik bazı insanların kişiliğini oluşturur. Onlar için de açık huzur mavisi ve beyaz jeanler vazgeçilmez bir kıyafet olmaya aday oldu. Beyaz jeanler üzerinde her türlü rengi taşımak bakımından oldukça ustadır. Açık huzur mavisi de pembeden turuncuya birçok renge uygun bir kombin yaratır. Daha çok düztabanlı hafif spor tarzı babetler bu kombinlerin tamamlayıcı parçasıdır. Yandan askılı mini çantalarınız kombinin rahatlığını ortaya koyar.

Renkli Jean Kombinlerinin Küçük Üyeleri: Takılar

Jeanler daha çok doğal taş takılarıyla kullanıldığında pozitif enerji yayacağından takılarınızın doğal taşlardan olmasına dikkat etmeniz gerekir. Renkli jeanler en çok bilekliğe açık kıyafetlerdir. Özellikle zıt renklerde bileklik kullanmak kusursuz bir görünüm için yeter de artar.

Kolye kullanacaksanız daha minik taşlı kolyeler seçmeniz gerekir. Çünkü jeanler genel olarak spora kaçan bir havaya sahiptir. Bu yüzden büyük aksesuarlar hoş durmayabilir. Ama onların yerine seçtiğiniz küçük kolyelerin size verdiği mükemmel görüntüye kimse engel olamaz. Kolyeleri tek tek kullanmanızda oldukça hoş bir görünümdür. Kolye karnavalına dönüşen birden fazla kolyeler boğazınızda kalabalık bir görüntü oluşturmakta ve kombini basitleştirebilmektedir.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.