Skip to main content
sac-boktoksu-yaptiranlar-resim

Saç Modasında Son Trend: Saç Botoksu

Saçlarınıza hacim ve parlaklık kazandıracak olan saç botoksu ile güzelleşmek bu yıl oldukça trend.

Hasar görmüş, yıpranmış saçların bakımını sağlamak amacıyla yapılan saç botoksu, aynı zamanda saçın sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlayan anti-aging sistemidir.

Saçlarınız hiç olmadığı kadar hacimli

Saçlarınız gerek çevresel faktörlerden gerekse; boya, perma, saç şekillendiriciler gibi nedenlerden dolayı keratin kaybına uğramakta. Bunu sonucunda ise, saçlar yıpranır, cansızlaşır ve mat bir görünüme bürünür. Bütün bu etkilerden saçınızı kurtarmak için, ehil ellerde saçınıza yaptıracağız botoksla, saçınız sağlığına kavuşacaktır.

Saçınıza gereken önemi verin!

Kadınların en önemli süsü olan saçlar, en çok ihmal edilen bölgelerin başında gelmekte. En iddialı ve kaliteli saç boyası ile saçınızı boyasanız dahi, sağlıklı olmayan saçta güzel durmaz. Yıpranmış, kırık dökük bir saç ile hiçbir çekiciliğinizin olmayacağını size söylemek isterim. İster profesyonel yöntemlerle ile ister doğal ürünlerle, saçınıza bakım yapmayı ihmal etmeyin. Bu arada saç botoksu fiyat olarak ortalama 300 TL civarlarındadır. Hacimli saçlara sahip olmak için bu fiyatı gözden çıkarabilirseniz, sönük saçlardan kurtulmanız her zaman için mümkün.

Saçınıza sağlığın yanında güzelliği de sunan bu uygulama ile yüzünüzde bir memnuniyet belireceği kesin.

Saç Botoksu Nasıl Yapılır? – Video

Saç botoksuna başlamadan önce saçlar yıkanır. Saçların dibine sürülmeden, saçın belli bölümlerine bu işlem uygulanır. Saça güzelce masaj yapılarak, botoks ürünü saça sürülür. Saça dolgunluk ve hacim sağlayan saç botoksu, iki ay da bir tekrarlanabilir. Bu işlemi yaza girmeden hemen önce yaparsanız; kıştan yorgun çıkan saçlar, daha sağlıklı görünecektir. Botok işlemini kışa girmeden önce yapmanızı da, uzmanlar tavsiye etmektedir. Bu şekilde, deniz ve güneşten yıpranan saçlarınızı beslemiş olacaksınız.

Saç botoksu işlem görmüş saçlarda daha iyi sonuç vermektedir. Bu saçlar, sürülen botoks ürününü daha iyi içeri alıp, ilk seansta hacme ulaşmaktadırlar. Saçta kurutma ve yıpranma etkisi oluşturmayan bu uygulama, 2 ay geçerliliğini devam ettirmektedir.

Saç Botoksu Yaptıranlar Resimler

1 yorum “Saç Modasında Son Trend: Saç Botoksu”

  1. Ben önce kuaförde yaptırıyordum saç botoksumu ama istediğim sonuçları alamıyordum kuafördekilerde kimyasal içerik oluyormuş ve geçici çözüm sağlıyormuş bu sebeple değişiklik olmamış saçımda hatta yaptırmadığım zaman daha kötü olmasının sebebi buymuş bende evde kendim yapmaya karar verdim baya araştırdım deneme için bir çok ürün aldım sonunda gerçekten işe yarayan ve saçlarımı canlandıran güçlendiren saf ürünü buldum belli aralıklarla kullanıyorum doğal keratin saç botoksu nu artık saçlarımda keratin ürünleri dışında bişey kullanmıyorum zaten liquid keratin şampuan saçlarımdaki yağlanmayı geçirdiği için onu hiç bırakmıyorum artık genel olarak saçlarım için çözüm buldum evde olduğu için de kolay ve rahat oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.