Skip to main content
Sal-Nasil-Baglanir-Resimleri

Şal Nasıl Bağlanır? – Öğrenin!

Tesettürlü bayanlar için vazgeçilmez parçalardan biri olan şallar eskiden beri tek tip bağlama stili ile karşımıza çıkıyordu. Ancak son dönemde geliştirilen şal bağlama teknikleri sayesinde tek bir şalla farklı farklı modeller denemek daha da kolay bir hal aldı. Bu yazımızda şal nasıl bağlanır konusunu araştırdık ve birbirinden güzel şal bağlama modellerini sizler için bulduk.

Her Model Farklı Bir Duruş

Boynun gözükmemesi ve şalın düzgün görünmesi esas alınarak hazırlanan şal bağlama modelleri her yaştan tesettürlü bayana uygun seçeneklerden oluşuyor. Genellikle şalın iki ucunu arkaya atarak oluşturduğumuz modeller yerine şal uçlarını kullanarak hem İslami ölçülerde kapanabiliyor hem de daha şık bir modelle kıyafetlerimizi kombinleyebiliyoruz.

Şal Bağlama Tekniklerini Denemelisiniz!

Şık ve güzel bir şal modeli seçerek istediğiniz görüntüyü yakalamak isterseniz birkaç şal bağlama önerisi ile geniş ve şık duran şal modellerine sahip olabilirsiniz. Şal bağlama teknikleri arasından birini uygulamak için seçeceğiniz şalın mümkün olduğunca uzun olmasına dikkat edin. İğnelerden ve bonenizden yardım alarak daha kolay ve düzenli bir model oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.