beylikdüzü escort

Skip to main content

Salatalık Çayı ile göbeğinizden kurtulun

Özellikle göbek yağından kurtulmak isteyenlerin hazırlaması gereken bir formül. Göbek yağlarımdan fazla uğraşmadan kurtulmak istiyorum diyorsanız Fevzi Özgönül hocanın Zahide ile Yetiş Hayata programında paylaştığı göbek eriten salatalık çayını sizlerle paylaşacağız.

Göbek Yağlarından Kurtulmak İçin Salatalık Çayı Malzemeleri:

  • 1 tatlı kaşığı Zencefil rendesi
  • Yarım salata rendesi
  • Limon dilimi

Tüm bu malzemelerimizi bir kap içersine koyuyoruz. Hoş bir tat vermesi açısından taze nane yapraklarına ekliyoruz. Karıştırdığımız malzemelerin üzerine su koyuyoruz ve 1 gün boyunca bekletiyoruz.

Salata Çayı İle Zayıflamak
Salatalık Çayı İle Zayıflamak

 

Bu salatalık çayını sabah kahvaltıdan önce ve akşam yemekten önce kullanıyoruz. Salatalık çayını bir hafta boyunca her gün birer bardak içmeniz gerekiyor. Salatalık çayı iştahımızı açacak ve öğünde daha çok yemenizi sağlayacak. Peki öğünlerde çok daha fazla yiyerek nasıl zayıflayacaksınız?

Salata Çayı İle Zayıflama
Salata Çayı İle Zayıflama

Öncelikle şu soruyu cevap vermemiz gerekiyor: Göbek yağı nedir?

Göbek yağın altında bir bağ dokusu var ve bu bağ dokusunun altında yağ dokusu var. Bu göbek yağını eritmek için bu göbek yağı neden bizde oluşuyor bunu bilmek gerekiyor. Bu bağ dokusu gevşediği için göbek oluşuyor.

Yukarıda yaptığımız formul insülin seviyesini dengeleyen bir formül ve yedikçe yediklerimiz daha iyi sindirilerek emilmesini sağlayacak.

Burada önemli olan gerekli olan bütün vitaminleri, proteinleri almak.

Salatalık çayından sonra önemli olan yemek düzenimizi sağlamak. Salatalık çayının vücudunuzda tam işlevli bir şekilde işe yaramasını istiyorsanız yemeklerde önemli olan şekerli ve unlu gıdalardan uzak durmanız gerekiyor.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

7 yorum “Salatalık Çayı ile göbeğinizden kurtulun”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Kırşehir araç kiralama Kırşehir evden eve nakliyat Kocaeli evden eve nakliyat Konya evden eve nakliyat Kütahya evden eve nakliyat Malatya evden eve nakliyat