Skip to main content

Salon Perdesi Modelleri

Salon perdeleri modern ve klasik salon tasarımlarına göre farklılık gösterir. Renkli salon takımlarına sahip kişiler daha modern salon perdesi kullanarak koltuklara eşlik edecek bir dizayn yaratabilirler.

1- Modern Salon Perdeleri 

Modern salon perdelerinde renkler oldukça spor ve canlı renklerden meydana gelir. Belli bir çizgisi olmayan modern perdelerin asimetrik kesimli şekilleri de bulunmaktadır. Salonunuzu kaplayan eşyalar modern çizgilere sahipse modern perdeler kullanabilirsiniz.

modern-salon-perdesi-1

2- Tül Kumaş Detaylı Perde Modelleri 

krem-rengi-perde-modelleri

3- Çiçekli Perde Modelleri 

Çiçekli perde modelleri kalın kumaşlardan meydana gelen ve oldukça tok duran bir görünüme sahiptir. Kalın kumaşlardan oluşan çiçekli perde modelleri sportif koltuklarla birlikte kullanılır. Gri, pembe ve beyaz gibi renklerden meydana gelen çiçekli perdeler bol pile detayına sahiptir.

2015-Modern-Salon-Perdesi-Modelleri6

4-

Tac-2015-Salon-Perdesi-Modelleri7

5- Klasik Perde Modelleri 

Klasik perde modelleri klasik döşenmiş salonlar için uygundur. Daha çok koyu renkleriyle kullanılan klasik perdeler üst kısımlarında bombeli şekilleriyle salonlara ağır bir duruş kazandırır. Nostaljik görünümlü klasik perde modelleri daha çok koltukların rengine uygun olarak diktirilir.

12123625

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.