Skip to main content

Salopet Modelleri 2015

Denim modası ile birlikte kot kumaş ile tanıdığımız slopet modelleri yeniden canlanmaya başladı. Rahat ve kolay kombinlenebilen bu model yaz aylarında bayanların bir numaralı tercihlerinden olacağa benziyor. Bahçıvan tulumu olarak da bilinen bu modeller özellikle hamile bayanların hareketlerini kolaylaştırdığı için sevilen tasarımlardan olacak.

Salopetler Nasıl Kombinlenir?

Yaz aylarında bağ bahçe işleri ile uğraşmıyor olsanız bile tercih edebileceğiniz slopet tulum ya da salopet etek ve ya elbise seçebilirsiniz. Denim kumaşları ile oluşturulan slopet modellerini tişörtlerle ve ya atletlerle kombinleyebilirsiniz. Tül gömleklerle ve ya yarım kollu bluzlarla da oldukça şık duran salopet etek modelleri bu sene midi ve uzun olarak tercih ediliyor.

Salopetiniz ne renk ise o renge zıt olan renkler seçerek daha güzle kombinler oluşturabilirsiniz. Platform topuklu ve ya stiletto tarzı ayakkabılarla daha şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Sadece tulum olarak değil aynı zaman da elbise olarak da karşımıza çıkan salopetler beyaz ve siyah renklerle daha cool görünüyor. Aynı zamanda blazer ceketlerle daha da şık duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.