Skip to main content

SELÜLİTLERİNİZDEN TÜRK KAHVESİ İLE KURTULUN

Birçok bayanın kâbusu olan selülitlerden kurtulmak çok da zor değil. Selülit oluşumuna neden olan faktörleri hepimiz biliyoruz fakat çözümü noktasında düzenli uygulama yanımız eksik. Birçoğumuz selülitler için dünyanın parasını yatırıp memnun kalmadığı birçok güzellik salonu da vardır. Maliyeti çok düşük uygulanması çok kolay ve etkin çözüm sunan bu uygulamayı kesinlikle denemelisiniz. Hareketsizlik ve yanlış beslenmeden dolayı derinin alt tabakasındaki yağın sıkışması nedeniyle oluşur. Sıkışan bu yağlar kan dolaşımını engeller ve portakal görünümlü nihai sonucu meydana getirir.

Selülitlerinizden kurtulmanın en etkin çözümü bol hareket masaj ve birazdan vereceğim kahve kürü düzenli olarak uygulayın farkı gözlerinizle göreceksiniz. Hatta uygulamaya başladığınızda her gün selülitli bölgenin fotoğrafını çekebilir her geçen gün bıkmadan yapmanız için size bir azim kaynağı olabilir.

Kahve Kürü İle Selülitlerden Kurtulun
Kahve Kürü İle Selülitlerden Kurtulun

Selülitlerden Kurtulmak İçin Kahve Kremini Nasıl Hazırlayacaksınız:

Türk Kahvesinin krem şekline getirebilmek için 100 gr kahvenin içine az miktarda maden suyu ekleyin. Hazırladığınız kahve kürünü selülitle bölgeye masaj yaparak sürün ve yaklaşık yarım saat beklettikten sonra soğuk suyla yıkayın. Soğuk su ile yıkanması kan dolaşımını hızlandırması yönünden çok önemli. Sizlerde kahve kokusunu sevenlerdenseniz kahve kokusu tüm vücudunuza yayılacak adeta. Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve size zamanınızı almayacak uygulaması çok kolay etkin sonuç alabileceğiniz bir kür tavsiye ediyoruz. Üstelik haftada 2 defa denemeniz etkin bir sonuç almanız için yeterli.

Bakımlı ve pürüzsüz bacaklar için kahve kürümüzü uygulayıp eş zamanlı olarak hareket ve masaj yapmayı ihmal etmeyin. Bunlarla birlikte daha güzel görünümlü olacak ve istediğinizi büyük bir özgüvenle giyeceksiniz. Bakımlı ve özenli olmak hiçte zor değil kadın olmak sadece bunu gerektirir. Her yaş ve her daim güzel ve bakımlı kalmanız dileğiyle.

[divider]

Bir ayda bacaklarınızın sıkılaşmasını istiyorsanız buraya göz atın

[divider]

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

2 yorum “SELÜLİTLERİNİZDEN TÜRK KAHVESİ İLE KURTULUN”

  1. ben bu uygulamayı biraz daolsa farklı bir biçimde denedim ve gerçekten faydasını gördüm :) haaaa öyle çok bir değişim beklemeyin ne olur sadece biraz diyorumm unutmayınn…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.