Sezonun Trendi: Mini Çantalar

Sezonun Trendi Mini Cantalar Resimleri
Paylaş
 

Şimdilerde mini çantalar hemen her yerde. Neredeyse bütün tasarımcıların bu çantaları koleksiyonlarında kullanmış. Mini boyutta ve oldukça şirin duran bu çantalar, önümüzdeki yılda trend olacağı izlenimi vermekte.

Mini Çantalarla Rahatlığı Yaşayın!

Bir cüzdan kadar küçük olan ve oldukça kullanışlı olan bu çantalardan bir tane edinmelisiniz. Büyük bir çantaya ihtiyaç duymadığınız anda, bu çantalar sizin kurtarıcınız olacaktır. Mini çanta modelleri; sizin telefonunuzu, kredi kartınızı, anahtarlığınızı alabilecek iç hacme sahiptir. Daha fazla bir şey bu çantaya koymak isterseniz, bu çantaların bir boy büyüğünü alabilirsiniz.

Tasarım Çantaların Küçük Modelleri Çok Trend

Özellikler sokak modası, tasarım çantaların küçük modellerini benimsemiş durumda. Sokak modasında sıklıkla; Chanel, Muıberry, Prada ve Hermes gibi lüks çantaların mini boyutlarını görmekteyiz.

Büyük çantalara alışmış kişiler ilk etapta bu çantaları yadırgayabilir ama mini çantaların fonksiyonel oluşu, elde tutularak taşınabilen modellerinin olması, bu çantaları avantajlı kılmakta.

İster ikonik modellerin mini versiyonunu kullanın, ister sıradan bir mini çanta, bu çantalar ile rahatlığı yaşayacağınız kesin. Elinizin altında mutlaka bu çantalardan bir tane bulundurun.

Mini Çanta Modelleri Resimleri

Bu yazı 296 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz