Skip to main content

Şıklığınızı Kemerinizle Tamamlayın

Yıllardır hem erkekler için hem de bayanlar için, kullanılan en önemli aksesuarlar arasında 2016 kemer modelleri yer almaktadır. Elbette ki bahsedilen kemerler her kıyafete uygun modellerin üretimi ile birlikte, model seçimleri oldukça kolay olmaktadır. Sizlere kemer modası ve çeşitleri hakkında bilgiler vermemiz gerekirse eğer kısaca şunlardan bahsedebiliriz.

Kemer Trendleri Ve Çeşitleri

Günümüzde ayakkabı ve kemer sektörü oldukça gelişmiş bir durumdadır. Bu sektörde gelişimler ile birlikte, insanların istedikleri ve zevklerine göre göre kemer tercihi yapabilmesi artık çok daha kolay hale gelmiştir. Standart üretim kemerlerin yanı sıra özel tasarım kemerler de istenilen deri veya kumaş çeşidi kullanılarak yapılabilmektedir. Aşağıda kemer çeşitleri hakkında sınıflandırmalar yer almaktadır.

  • Deri hammaddeli kemerler
  • Süet kemer çeşitleri
  • Rugan kemerler
  • Kumaş veya keten kemerler
  • Kalın ve tokalı kemerler
  • İnce klasik kemer çeşitleri
  • Zincir detaylı kemerler
  • Metal kemer çeşitleri

Şıklığınızı Kemerinizle Tamamlayın

Gördüğünüz gibi ayakkabı modelinize ya da kıyafetinize göre farklı kemer modeli bulabilmek mümkündür. Genel olarak kullanılan kemerler ya klasik modeller ya da spor modeller olarak karşınıza çıkacaktır. Elbette ki bir klasik elbise ile hem bayan hem de erkekler genel olarak deri ya da süet 2016 kemer modellerinden destek alabilecektir. Elbette ki bunların yanı sıra rugan kemerleri de bazı kişilerin tercihleri arasında yer alabilir. Bir tv kanalında göstermişlerdi donmadantvizle.com adresinde izlemiştim sanırım ordan bakabilirsiniz.

Spor kemerler ise genel olarak deri ya da bez kemer çeşitleri kapsamında yer almaktadır. Kemerlerde ise genel olarak dikkat edilen detaylar arasında, toka ve desen detaylarıdır. Sizlerde kendi zekinize göre modellere göz atabilirsiniz. Bahsettiğimiz kemer trendleri hakkında tüm detay ve renk seçeneklerine ulaşabilmek için, görsel galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.