Skip to main content

Siyah Eteklerin Baş Döndüren Asaleti

Siyah her yerde farklı anlamlara gelebilen bir renktir. Bazı ülkelerde gelinliğin bile siyah renkten üretilmesi bu ülkelerde siyahın saflığı ifade ettiği anlamına gelir. Ama bizim ülkemizde siyah giyen kişiye asil bir şıklık kazandırır. Siyah etek seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta üzerine giyeceğiniz kıyafetin farklı renk olmasıdır. Aksi takdirde matemi andıran bir görüntü oluşabilir.

Siyah Kalem Etekler Nasıl Kombinlenir?

Siyahın asaletin rengi olduğu ülkemizde eteklerde moda dünyasında geniş bir yer kaplar. Özellikle son günlerin modası kalem etekler de genel olarak siyah renk tercih edilmiştir. Siyah kalem eteklerin üzerine hangi renk bluz ya da gömlek giydiğinizin bir önemi çok da yoktur. Çünkü siyah her rengi taşıyabilen bir renktir. Burada asıl önemli olan sizleri olduğunuzdan daha emin ve daha güçlü gösteren bu kalem eteklerin yüksek topuklarla tamamlanmasıdır. Çünkü kalem etekler ancak bu şekilde kendisini gösterebilmektedir. Eğer bel bölgeniz kısa ise kesinlikle yüksek bel bir kalem etek seçmeli ve diz altındaki kalem eteğinizi hoş bir bluz ya da gömlekle tamamlamanız gerekir. Bu sayede bel kısmınız olduğundan daha uzun görüntüsüyle size daha şık bir hava katar. Eğer iş toplantıları için kullanacaksanız şık büyük bir saat ve düz siyah küpeleri de unutmayın. Özel davetler için de siyah kalın bir bileklik ve yuvarlak siyah küpeler tercih edebilirsiniz.

Siyah Mini Etekler Nasıl Kombinlenir?

Mini etekler yıllardır kadınların vazgeçilmez kıyafeti olmuştur. Bu yüzden siyah mini eteklerde oldukça fazla bir kullanıcıya hitap etmektedir. Siyah mini kot bir eteği askılı bir tişört ve altına giyeceğiniz spor ayakkabıyla kombinlemeniz mümkündür. Kumaş siyah bir eteğiniz varsa bunu da dar kesim gömlekler ve babet ya da topuklu ayakkabılar oldukça şık gösterebilir. Bu sayede bütün gözleri üzerinize çekeceğinizi de unutmayın.

Siyah Uzun Etekler Nasıl Kombinlenir?

Siyah etekler uzun etek seven ya da kapalı bayanlarında çokça tercih ettiği ürünlerdir. Özellikle kapalı bayanların üzerine giyecekleri uzun kollu dantel detaylı beyaz gömlekler her girilen ortamda dikkat çeker. Açık bayanların uzun siyah eteklerini kısa kollu dar bir badiyle tamamlaması da oldukça hoş bir görünüm kazandırır.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.